Dizne përVW Touran 2.0 tdi

Çmimi: Me Marrveshje
Dizne përVW Touran 2.0 tdi

Detajet

Postuar
31 mars 07:32
Kategoria
Automjete > Autopjese dhe paisje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë

Përshkrimi

Dizne përVW Touran 2.0 tdi

Albakos Autopjesë gjendet në Prishtinë dhe në fshatin Lubozhdë në mes Istogut dhe fshatit Vrellë .

Produktet tona mund ti gjeni në Prishtinë ose në Istog.

Kontakti në Viber: +38349109109
Email: [email protected]


Shpallje te ngjashme