Fellne me Goma per Bmw

Çmimi: 280 €
Fellne me Goma per Bmw

Detajet

Postuar
8 mars 17:58
Kategoria
Automjete > Autopjese dhe paisje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë

Përshkrimi

Shiten 4 Goma me fellne origjinal te Bmw 225.40.18
Per me shume info +38344876533


Shpallje te ngjashme