Fellne me guma dimrit mercedes205 60 16

Çmimi: 170 €
Fellne me guma dimrit  mercedes205 60 16

Detajet

Postuar
21 janar 13:26
Kategoria
Automjete > Autopjese dhe paisje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë

Përshkrimi

Shiten fellnet per mercedes benze class
Fellnet me guma dimrit

Michelin

045222065


Shpallje te ngjashme