Fellne orgjianale per Audi

Çmimi: 640 €
Fellne orgjianale per Audi

Detajet

Postuar
6 mars 13:40
Kategoria
Automjete > Autopjese dhe paisje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë

Përshkrimi

Fellne Orgjinale per Audi A4 A5 A6 A7 A8
Goma M+S Dunlop 235/45/19
Qmimi 640euro. Mundesi ndrrimi
📞045/655/020. Prishtinē


Shpallje te ngjashme