Goma Bridgestone 195/60/16c (6 Copa) Veres

Çmimi: 80 €
Goma Bridgestone 195/60/16c  (6 Copa) Veres

Detajet

Postuar
1 prill 00:13
Kategoria
Automjete > Autopjese dhe paisje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë

Përshkrimi

Shes goma t\'veres (195/60/16C) Bridgestone 6 goma 5copa Jan te njejta (pa bandasha) , 1 esht me bandash. Qmimi fikss 80
Viber:+38345319097


Shpallje te ngjashme