Shef fellne 17coll

Çmimi: 270 €
Shef fellne 17coll

Detajet

Postuar
1 prill 00:18
Kategoria
Automjete > Autopjese dhe paisje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë

Përshkrimi

Shes felle 17 coll per vw seat shum pak te perdorura te ardhur nga Zvicerra


Shpallje te ngjashme