Shes fellne 14she per peugeot dhe citroen

Çmimi: 140 €

Detajet

Postuar
26 qershor 14:17
Kategoria
Automjete > Autopjese dhe paisje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë

Përshkrimi

Fellne 14she per peugeot dhe citroen me goma pothujse te reja
Tel 044182474
Viber +38344182474


Shpallje te ngjashme