goma teke 14.15.16

Çmimi: 10 €
goma teke 14.15.16

Detajet

Postuar
31 mars 19:05
Kategoria
Automjete > Autopjese dhe paisje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë

Përshkrimi

goma veres edhe dimrit ka njo teke qmimi 10 euro per cop


Shpallje te ngjashme