rimorkio ne shitje

Çmimi: 299 €

Detajet

Postuar
31 mars 19:06
Kategoria
Automjete > Autopjese dhe paisje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë

Përshkrimi

shes rimorkio per vetur shum e mir shum e shtrengume rimorkio eshte 1.30m e gjer me 2m e gjat mbrapa e ka deren qe qelet.
ndrrim i mundshem me fellne 15 ose 16 golf 4
ndrrim me naj kompresor te madh
qmimi i diskutushem


Shpallje te ngjashme