Buba Leshatoka

Çmimi: 1 €
Buba Leshatoka

Detajet

Postuar
22 mars 19:18
Kategoria
Sport & Rekreacion > Kafshe shtepiake
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë

Përshkrimi

Shes bubat 2 meshkuj dhe 2 fm 2 mujsh kush eshte i interesuar shkoni tek nr e viberit +38345557881
Ose 044249173


Shpallje te ngjashme