Fluturime Prishtinë - Düsseldorf me Çmimet me te lira!
Rezervo tani!

Pitbull

Çmimi: 1 €
Pitbull

Detajet

Postuar
3 shkurt 14:18
Kategoria
Sport & Rekreacion > Kafshe shtepiake
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë

Përshkrimi

Mosha 2 vjete e gjyse,gjinia femer,osht shuume e urte e shoqnuse dhe e degjushme.


Shpallje te ngjashme