shes paisjet per dhe

Çmimi: Me Marrveshje
shes paisjet per dhe

Detajet

Postuar
12 shkurt 23:48
Kategoria
Sport & Rekreacion > Kafshe shtepiake
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë

Përshkrimi

keto paisje mund te sherbehen per punimin e djathit te dheve


Shpallje te ngjashme