Iphone 5s 16GB - GOLD si i ri

Çmimi: 110 €
Iphone 5s 16GB - GOLD si i ri

Detajet

Postuar
21 nëntor 22:26
Kategoria
Elektronikë > Telefona celulare
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Prodhuesi
Apple

Përshkrimi

Shitet 5s 16GB GOLD fullunlock ne gjendje te rregullt dhe shume i ruajtur si i ri. Teli eshte i paqelun kurr dhe origjinal. Punon gjithqka ok pa asnje problem. Viber +37745642656


Shpallje te ngjashme