Autopjese dhe paisje në shitje në Suharekë

 • 0 foto
  Shes rrjeten per pikap
  Autopjese dhe paisje

  Shes rrjeten per pikap

  Shes rrjeten per pikap +38649824147 viber

  Suharekë 2 prill 09:12
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Goma per bagera
  Autopjese dhe paisje

  Goma per bagera

  Goma te reja per bagera, 10-20, te ardhura nga zvicra per cdo info 049/117/239

  Suharekë 2 prill 06:49
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  fellne land rover
  Autopjese dhe paisje

  fellne land rover

  fellne per landrover 5copa bashk me goma.ndrrim i mundshem

  Suharekë 1 prill 22:35
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Prokolic kamioni
  Autopjese dhe paisje

  Prokolic kamioni

  Shitet prokolic e kamionit viti 2005 shume e rujten

  Suharekë 1 prill 11:25
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  karriga
  Autopjese dhe paisje

  karriga

  shiten karrikat e para (te pershtatshme per kerre me nje par dyr, te pa perdorura. per audi, wolsfag

  Suharekë 1 prill 11:14
  50 €
 • 0 foto
  Fellga per Mercedes 15 coll
  Autopjese dhe paisje

  Fellga per Mercedes 15 coll

  She\'s fellga per Mercedes Benz 15 coll Jan amg baj edhe ndrrim nr 043553666 ose +38343553666 Jan me

  Suharekë 1 prill 11:08
  150 €
 • 0 foto
  Shitet kapak per OPEL
  Autopjese dhe paisje

  Shitet kapak per OPEL

  Shes 4 kapak te opelit te ardhura nga CH . shitje aryse mosperdorimi .

  Suharekë 1 prill 10:41
  10 €
 • 1 foto
  Mbajtse dore
  Autopjese dhe paisje

  Mbajtse dore

  Shitet mbajtse krahu per gollf 4 edhe bora ban shum e mire e rujtne Wiber 004915207692134

  Suharekë 1 prill 09:55
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Goma te pa perdorne
  Autopjese dhe paisje

  Goma te pa perdorne

  Shes goma jan te reja numri R13 M+S dy goma kan bandash dy goma nuk kan.Jan te dimrit

  Suharekë 1 prill 08:48
  80 €
 • 2 foto
  Opel corsa
  Autopjese dhe paisje

  Opel corsa

  Shitet motorri opel corsa b 1.2 16v punon ne gjendje perfekte

  Suharekë 1 prill 08:40
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Goma me fellne per bmw 17 inch
  Autopjese dhe paisje

  Goma me fellne per bmw 17 inch

  Shes gomat e veres me fellne 17inch gomat jan prodhim i vitit 2017 jan te perdor nje vere

  Suharekë 1 prill 07:14
  450 €
 • 2 foto
  dritat
  Autopjese dhe paisje

  dritat

  shes dritat ardhur nga suedia per gjipa etj tel 044262829

  Suharekë 1 prill 07:00
  120 €
 • 3 foto
  Auto Larje- KARCHER
  Autopjese dhe paisje

  Auto Larje- KARCHER

  Shitet Auto Larje profesionale e tipit KARCHER me uje te nxeht dhe te ftoht .

  Suharekë 1 prill 06:52
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  fellne
  Autopjese dhe paisje

  fellne

  shes fellnet 17 per mercedes bmw gollf

  Suharekë 1 prill 06:15
  117 €
 • 0 foto
  lab
  Autopjese dhe paisje

  lab

  asht i mir ka te dhezne porfekt

  Suharekë 1 prill 06:03
  2.000 €
 • 0 foto
  Goma Pirelli 255/45 R19
  Autopjese dhe paisje

  Goma Pirelli 255/45 R19

  Goma Pirelli te veres ne gjendje perfekte te perdorura 2 jav.

  Suharekë 1 prill 00:24
  450 €
 • 2 foto
  Fellne per bmw 15
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per bmw 15

  Shes fellnet urgjent per bmw 15qe .. , ner to mos thirr ..

  Suharekë 31 mars 23:51
  80 €
 • 0 foto
  Fellga 18 Mercedes Vw bmw
  Autopjese dhe paisje

  Fellga 18 Mercedes Vw bmw

  I she\'s Jan tmira gumat nuk bajn baj edhe ndrrim me najpar ma tvogla 17 -- 16 mind te kontaktoni ne

  Suharekë 31 mars 23:08
  155 €
 • 1 foto
  Fellne per bwm
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per bwm

  Shes fellne per bwm 250€ vetem fellne se gomat jan te dopta 049 54 22 22

  Suharekë 31 mars 22:25
  250 €
 • 0 foto
  Shes
  Autopjese dhe paisje

  Shes

  Shes 4 Fellne komat jo tmira tPezhos 206 nr 049219007

  Suharekë 31 mars 22:25
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Fellne 15 per mercedes
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 15 per mercedes

  Shiten fellnet 15 per mercedes..shum tmira..nuk dridhin..i kan edhe pllastikat +38349351992 viber ap

  Suharekë 31 mars 22:15
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shiten Gomat 18
  Autopjese dhe paisje

  Shiten Gomat 18

  Shitën gomat 245.40.x18 jan goma te veres Nuk dridhin goma shum te mira 60€ te gjitha.

  Suharekë 31 mars 22:13
  60 €
 • 1 foto
  Bicikell per ushtrime
  Autopjese dhe paisje

  Bicikell per ushtrime

  Asht ne gjendje te rregullt

  Suharekë 31 mars 22:04
  25 €
 • 2 foto
  Bandash Fellne me goma 225/55/16
  Autopjese dhe paisje

  Bandash Fellne me goma 225/55/16

  Shiten 4 felga bashk me goma per mercedes 225-55-16. Nuk dridhin dhe shiten per arsye mosperdorimi

  Suharekë 31 mars 21:54
  150 €
 • 2 foto
  Benz
  Autopjese dhe paisje

  Benz

  shitet menjaqi 190 2.3 16 v komplet korp llamell treja drug lloger pollosovina difrencial ne gjendje

  Suharekë 31 mars 21:27
  850 €
 • 2 foto
  Fellne Per Bmw
  Autopjese dhe paisje

  Fellne Per Bmw

  Shes fellnet 16 n gjendje t rregullt Ndrrim me fellne t audis ose atv

  Suharekë 31 mars 18:34
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Radio per Mercedes E class
  Autopjese dhe paisje

  Radio per Mercedes E class

  She\'s radin per Mercedes e class a class b class etj nr 043553666 ose +38343553666

  Suharekë 31 mars 18:19
  88 €
 • 3 foto
  Fellne me goma per golf IV,  17she
  Autopjese dhe paisje

  Fellne me goma per golf IV, 17she

  Fellne me goma, per Golf IV, lloji 17she Gomat vetem dy sezona verore jan perdore Felnnet jan shum

  Suharekë 31 mars 18:14
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shiten gumat e veres per mercedes
  Autopjese dhe paisje

  Shiten gumat e veres per mercedes

  Shiten gumat e veres 4 copa jan te gjitha te rushme si shifen edhe ne foto Gumat jan te ardhura nga

  Suharekë 31 mars 18:04
  130 €
 • 2 foto
  GOMA PER VW GOLF 2 + GOME REZERVE [13\']
  Autopjese dhe paisje

  GOMA PER VW GOLF 2 + GOME REZERVE [13\']

  Shiten 4 goma per Golf 2 Numer 13\' (155 - 80 - 13) Jane shum pak te perdorura te ardhura nga Zvicrr

  Suharekë 31 mars 16:42
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Goma per audi a8 a6 a4 passat 255/40/18
  Autopjese dhe paisje

  Goma per audi a8 a6 a4 passat 255/40/18

  Goma 255/40/18 mercedes audi a4 a6 a8 dhe pasat golf 5 goma me felga golf6

  Suharekë 31 mars 16:08
  320 €
 • 2 foto
  Fellne nr 16 me goma
  Autopjese dhe paisje

  Fellne nr 16 me goma

  Shes fellnet nr 205.55.16 me goma Made in Germany baj edhe ndrrim me fellne per MercedesML nr18 Vib

  Suharekë 31 mars 16:00
  230 €
 • 1 foto
  Shitet
  Autopjese dhe paisje

  Shitet

  Komprosor i ri pa perdor i ardhur nga zvicrra 50l

  Suharekë 31 mars 15:59
  210 €
 • 3 foto
  Toyota
  Autopjese dhe paisje

  Toyota

  Felne me goma shum te mira per Toyota nissan mitsubishi isuzu opel campo 205/65/16 C

  Suharekë 31 mars 15:59
  160 €
 • 5 foto
  fellne BMW 19 coll
  Autopjese dhe paisje

  fellne BMW 19 coll

  Shiten Fellnet per BMW 19 coll Orgjinal fellnet jan te ardhura nag zvicerra jan shum te mir jan dy

  Suharekë 31 mars 12:59
  420 €
 • 0 foto
  Shitet braniku per audi a3 2015
  Autopjese dhe paisje

  Shitet braniku per audi a3 2015

  Shtite braniku per audi a3 viti 2015 braniku esht pak i domtun para shifet ne fotto

  Suharekë 31 mars 11:24
  1 €
 • 1 foto
  Fellne Range Rover 20 coll
  Autopjese dhe paisje

  Fellne Range Rover 20 coll

  Fellne 20 per range rover 20 coll 275 40 20 me goma m/s foto jan originale Viber +383 44 596 951

  Suharekë 31 mars 11:19
  800 €
 • 2 foto
  Shes gomat.
  Autopjese dhe paisje

  Shes gomat.

  Shes gomat jan te mira me C jan per me shum kontaktoni ne nr e tel 049199554

  Suharekë 31 mars 11:14
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shes fellnet per mercedes
  Autopjese dhe paisje

  Shes fellnet per mercedes

  Shes bandashte komplet me guma gumat 205 60 16 jan michelin gumat jan tveres.

  Suharekë 31 mars 10:09
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shes fellnet me gjithe goma
  Autopjese dhe paisje

  Shes fellnet me gjithe goma

  Shes fellnet me gjithe goma gimat jan 205 60 16 jan te veres

  Suharekë 31 mars 09:56
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Goma Për Pirrungrites-Vilushka
  Autopjese dhe paisje

  Goma Për Pirrungrites-Vilushka

  Shiten goma te llojve te ndryshme Te importuar nga jasht udi.bmw.citroen.peugeot,mercedes,golf.pas

  Suharekë 31 mars 09:51
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Timon per golf 4
  Autopjese dhe paisje

  Timon per golf 4

  Timon per golf 4

  Suharekë 31 mars 09:29
  50 €
 • 2 foto
  Fellne per Audi 18
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per Audi 18

  Fellne per Audi me Goma Shum Te Mira me Faktu te Perdorne 1 Muj . Gomat vERES . Kam interese per

  Suharekë 31 mars 08:58
  500 €
 • 12 foto
  Auto Pjesë dhe Paisje
  Autopjese dhe paisje

  Auto Pjesë dhe Paisje

  - Kontrolla e matjes AB-Gasit vetem per Disel - Kompersor 300 L -Gjenerator 5.5 KW (Disel) -Hillt MA

  Suharekë 31 mars 08:24
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shes fellnet per.mercedes
  Autopjese dhe paisje

  Shes fellnet per.mercedes

  Shes fellnet per.mercedes jan 16 shum te rujtne te ardhura prej gjermanis

  Suharekë 31 mars 08:12
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shiten BBS Original
  Autopjese dhe paisje

  Shiten BBS Original

  Shiten BBS original nuk jam t vran kerkun bajn per audi mercedes Vw

  Suharekë 31 mars 07:22
  680 €
 • 3 foto
  Goma te veres 245 45 18
  Autopjese dhe paisje

  Goma te veres 245 45 18

  Goma te veres 245 45 18 te reja te ardhura nga gjermania

  Suharekë 31 mars 07:19
  350 €
 • 1 foto
  Shiten fellnet 18 bmw
  Autopjese dhe paisje

  Shiten fellnet 18 bmw

  Shiten fellnet 18 bmw Sapo ardhur nga zvicrra Gomat e mira nuk dridhin etj

  Suharekë 31 mars 06:58
  350 €
 • 5 foto
  Goma 195/55r15 2017
  Autopjese dhe paisje

  Goma 195/55r15 2017

  Shiten Gomat te firmes Firemax 195/55r15 jan me bandash origjinal te Mercedesit jan shume pak te per

  Suharekë 30 mars 21:53
  80 €
 • 1 foto
  Fellne per mercedes passat
  Autopjese dhe paisje

  Fellne per mercedes passat

  Jan 18 coll duhet pak mu renovu krom jan

  Suharekë 30 mars 20:41
  160 €