Fluturime Düsseldorf - Prishtinë me Çmimet me te lira!
Rezervo tani!

Biznes & Punësime në shitje në Shkodër

 • 3 foto
  Dyqan për shitje në Sarreq
  Biznes ne shitje / me qera

  Dyqan për shitje në Sarreq

  Sun Real Estate ofron për shitje një dyqan të ndodhur tek ish-shtëpia e Pionerit, Sarreq. Dyqani k

  Shkodër 23 shkurt 17:42
  52.500 €
 • 1 foto
  Dyqan për shitje te Bexhisteni
  Biznes ne shitje / me qera

  Dyqan për shitje te Bexhisteni

  Sun Real Estate ofron për shitje një dyqan të ndodhur tek Bexhisteni. Dyqani ka sipërfaqe 83 m² dh

  Shkodër 23 shkurt 16:42
  83.000 €
 • 2 foto
  Dyqan në shitje tek Bexhisteni
  Biznes ne shitje / me qera

  Dyqan në shitje tek Bexhisteni

  Sun Real Estate ofron për shitje një dyqan të ndodhur tek Bexhisteni. Dyqani ka sipërfaqe 42 m² dh

  Shkodër 23 shkurt 16:14
  42.000 €
 • 3 foto
  Dyqan për shitje tek Bexhisteni
  Biznes ne shitje / me qera

  Dyqan për shitje tek Bexhisteni

  Sun Real Estate ofron për shitje një dyqan të ndodhur tek Bexhistneni. Dyqani ka sipërfaqe 1114 m² d

  Shkodër 23 shkurt 16:05
  1.058.300 €
 • 1 foto
  Punime me Dore.
  Sherbime

  Punime me Dore.

  Shiten dy Punime te bera me menyre artizanale. 1-shenjat e zodiakut permasa 1meter diametri 2-perkre

  Shkodër 22 shkurt 11:09
  550 €
 • 7 foto
  Shiten Paisje Okazion.
  Sherbime

  Shiten Paisje Okazion.

  Shiten paisje Parukerie dhe Fustane Nuserie per arsye emigrimi. 2 karrike klienti 1 lavatesta 1 set

  Shkodër 22 shkurt 10:53
  2.300 €
 • 11 foto
   Shiten.
  Sherbime

  Shiten.

  Shiten mbulesa 100-150 vjecare te ruajtura me shume kujdes te gjitha punim artizanal. Shitet tangar

  Shkodër 22 shkurt 10:53
  1 €
 • 0 foto
  Shiten blet me gjith koshere nga bletari isa
  Kafshe ferme

  Shiten blet me gjith koshere nga bletari isa

  Bletari isa shet blet me gjith koshere nr tel 0696163686

  Shkodër 21 shkurt 21:53
  170 Lek
 • 8 foto
  Ambient biznesi me qira në Zdrale
  Biznes ne shitje / me qera

  Ambient biznesi me qira në Zdrale

  Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi të ndodhur në rrugën “Evlija Çelebiu”, Zdrale. Am

  Shkodër 19 shkurt 17:49
  1.500 €
 • 4 foto
  Dyqan për shitje në krah të Kishës së Madhe
  Biznes ne shitje / me qera

  Dyqan për shitje në krah të Kishës së Madhe

  Sun Real Estate ofron për shitje një dyqan me adresë: rruga “Gerej”, në krah të Kishës së Madhe. Dy

  Shkodër 18 shkurt 11:44
  41.000 €
 • 1 foto
  PRINTER TERMIK TYSSO PRP-300
  Sherbime

  PRINTER TERMIK TYSSO PRP-300

  PRINTER TERMIK PRP-300

  Shkodër 17 shkurt 11:53
  10.000 Lek
 • 4 foto
  Dyqan në shitje te shkolla “Martin Camaj”
  Biznes ne shitje / me qera

  Dyqan në shitje te shkolla “Martin Camaj”

  Sun Real Estate ofron për shitje një dyqan me sipërfaqe 22.4 m². Ambienti ndodhet në katin e parë p

  Shkodër 16 shkurt 13:15
  24.640 €
 • 9 foto
  DEKODER SMART +10,000 CHANEL
  Sherbime

  DEKODER SMART +10,000 CHANEL

  DEKODER ME 10000 KANALE

  Shkodër 16 shkurt 11:53
  100 €
 • 6 foto
  KAMERA SIGURIE DAHUA
  Sherbime

  KAMERA SIGURIE DAHUA

  KAMERA SIGURIE ME CMIMIN ME TE LIRE NE TREG

  Shkodër 16 shkurt 11:09
  17 €
 • 3 foto
  Dyqan për shitje në Zdrale
  Biznes ne shitje / me qera

  Dyqan për shitje në Zdrale

  Sun Real Estate ofron për shitje një dyqan në kat të parë në rrugën “Isuf Sokoli”, në Zdrale. Dyqan

  Shkodër 15 shkurt 17:29
  128.000 €
 • 3 foto
  Dyqan me qira në Zdrale
  Biznes ne shitje / me qera

  Dyqan me qira në Zdrale

  Sun Real Estate ofron për qira një dyqan në kat të parë në rrugën “Isuf Sokoli”, në Zdrale. Dyqani

  Shkodër 15 shkurt 14:10
  35.000 Lek
 • 2 foto
  Dyqan në shitje në Perash
  Biznes ne shitje / me qera

  Dyqan në shitje në Perash

  Sun Real Estate ofron për shitje një dyqan me sipërfaqe 32 m² të ndodhur në Perash, te Baja e Vogël.

  Shkodër 15 shkurt 12:04
  29.000 €
 • 3 foto
  Stabilizator
  Makineri dhe inventare

  Stabilizator

  Shiten 2 stabilizator per arsye mos perdorimi.50 euro

  Shkodër 14 shkurt 23:08
  50 €
 • 4 foto
  Ambient biznesi për shitje tek Rreth-rrotullimi në Dobraç
  Biznes ne shitje / me qera

  Ambient biznesi për shitje tek Rreth-rrotullimi në Dobraç

  Sun Real Estate ofron per shitje nje dyqan/ambient biznesi me adrese tek Rreth-rrotullimi ne Dobrac,

  Shkodër 14 shkurt 14:29
  185.000 €
 • 4 foto
  Dyqan në shitje tek Bexhisteni
  Biznes ne shitje / me qera

  Dyqan në shitje tek Bexhisteni

  Sun Real Estate ofron për shitje një ambient biznesi me sipërfaqe 42 m² në hyrje të Shkodrës, në kom

  Shkodër 12 shkurt 18:35
  42.000 €
 • 3 foto
  Dyqan për shitje tek Ura Dervishbeg
  Biznes ne shitje / me qera

  Dyqan për shitje tek Ura Dervishbeg

  Sun Real Estate ofron per shitje nje dyqan me adrese te rruga Daut Borici, Ura Dervishbeg (perballe

  Shkodër 12 shkurt 15:59
  52.500 €
 • 3 foto
  MAKINA ME QERA
  Sherbime

  MAKINA ME QERA

  MAKINA ME QERA ADRESSA QEMAL DRAQINI SHKODER KRYQEZIMI TEK DOLLARI

  Shkodër 11 shkurt 17:53
  20 €
 • 4 foto
  Ambient biznesi për shitje/qira përballë Fakultetit Juridik
  Biznes ne shitje / me qera

  Ambient biznesi për shitje/qira përballë Fakultetit Juridik

  Sun Real Estate ofron për shitje/qira një ambient biznesi të ndodhur në katin e dytë dhe me sipërfaq

  Shkodër 11 shkurt 17:49
  48.200 €
 • 0 foto
  Frigorifer
  Makineri dhe inventare

  Frigorifer

  Frigorifer ne gjendje te shkelqyer vizuale ka nje problem (nuk ftoh)

  Shkodër 10 shkurt 10:53
  20.000 Lek
 • 0 foto
  PAISJE PICERIE
  Makineri dhe inventare

  PAISJE PICERIE

  Furre picash me korrent . shum ekonomike,kapacitet deri 70pica ne ore ,[1000euro]

  Shkodër 10 shkurt 10:53
  1.000 €
 • 5 foto
  Ambient biznesi në shitje te Policia
  Biznes ne shitje / me qera

  Ambient biznesi në shitje te Policia

  Sun Real Estate ofron për shitje një kapanon të ndodhur te rruga e Policisë. Ambienti ka një sipërf

  Shkodër 9 shkurt 15:06
  600.000 €
 • 3 foto
  Makineri per punim druri multilam
  Makineri dhe inventare

  Makineri per punim druri multilam

  Shitet multilame e markes Cosmec ne gjendje shume te mire. Sharron derrase deri ne 10 cm trashesi. E

  Shkodër 8 shkurt 20:53
  4.000 €
 • 2 foto
  Shitet sharre shirit per punime druri
  Makineri dhe inventare

  Shitet sharre shirit per punime druri

  Shitet sharre shirit e markes Centauro. Madhesi mesatare. gjatesia e shiritit 5.5 meter dhe gjeresia

  Shkodër 8 shkurt 20:53
  1.200 €
 • 3 foto
  Dyqan me qira në Pedonale
  Biznes ne shitje / me qera

  Dyqan me qira në Pedonale

  Sun Real Estate ofron me qira një dyqan me vendndohje në Pedonale. Ambienti ka sipërfaqe prej 21 m²

  Shkodër 8 shkurt 12:07
  240 €
 • 6 foto
  Ambient biznesi me qira tek Ura Dervishbeg
  Biznes ne shitje / me qera

  Ambient biznesi me qira tek Ura Dervishbeg

  Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi me adresë: Ura Dervishbeg. Ambienti ka sipërfaqe

  Shkodër 7 shkurt 14:54
  80.000 Lek
 • 0 foto
  Trasporte nderkombetare
  Sherbime

  Trasporte nderkombetare

  Kryejme trasporte nderkombetare drejt cdo destinacioni ne BE.

  Shkodër 6 shkurt 19:53
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Dyqan me qira te Kullat Italiane
  Biznes ne shitje / me qera

  Dyqan me qira te Kullat Italiane

  Sun Real Estate ofron me qira një dyqan me adresë: rruga “Fahri Ramadani”. Dyqani ka sipërfaqe 38 m

  Shkodër 6 shkurt 13:03
  120 €
 • 9 foto
  Shiten paisje parukerie
  Biznes ne shitje / me qera

  Shiten paisje parukerie

  Shiten paisje parukerie Dy karrige profesionale Banak me pasqyre per 2 ose 3 karrige Pasqyre me lla

  Shkodër 6 shkurt 11:53
  120.000 Lek
 • 4 foto
  Ambient biznesi me qira në Rus
  Biznes ne shitje / me qera

  Ambient biznesi me qira në Rus

  Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi të ndodhur në Rus. Ambienti ka sipërfaqe prej 50

  Shkodër 5 shkurt 17:19
  480 €
 • 5 foto
  Kapanon në shitje në Bahçallëk
  Biznes ne shitje / me qera

  Kapanon në shitje në Bahçallëk

  Sun Real Estate ofron për shitje një kapanon me një sipërfaqe prej 527 m² dhe me vendndodhje në Bahç

  Shkodër 5 shkurt 14:03
  240.000 €
 • 2 foto
  Cjap
  Kafshe ferme

  Cjap

  Shitet cjapi Mosha 2vjeq Esht i mbajtur shum mir

  Shkodër 5 shkurt 12:53
  250 €
 • 3 foto
  Magazinë për shitje në Rrugë të Gjanë
  Lokale / Punetori / Magazina

  Magazinë për shitje në Rrugë të Gjanë

  Sun Real Estate ofron për shitje një magazinë të ndodhur në katin nëntokësor në rrugë të gjanë, afër

  Shkodër 4 shkurt 16:22
  30.000 €
 • 5 foto
  Ambient biznesi me qira tek Instituti
  Biznes ne shitje / me qera

  Ambient biznesi me qira tek Instituti

  Sun Real Estate ofron me qira ambient biznesi të ndodhur tek Instituti. Ambienti ka sipërfaqe 150 m

  Shkodër 4 shkurt 14:40
  100.000 Lek
 • 1 foto
  Zagar lepuri 6 mujsha
  Kafshe ferme

  Zagar lepuri 6 mujsha

  shiten zagar lepuri 2 meshkuj dhe. nji femer 6 mujsha . sapo kan filluar te gjuajn çmimi okazion per

  Shkodër 3 shkurt 19:53
  200 €
 • 6 foto
  Ambient Biznesi me qira pranë Kinema “Millennium”
  Biznes ne shitje / me qera

  Ambient Biznesi me qira pranë Kinema “Millennium”

  Sun Real Estate ofron me qira ambient biznesi të ndodhur pranë Kinema “Millennium”. Ambient ka sipë

  Shkodër 31 janar 17:36
  240 €
 • 5 foto
  Ambient biznesi me qira në Xhabiej
  Biznes ne shitje / me qera

  Ambient biznesi me qira në Xhabiej

  Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi me sipërfaqe 81 m² të ndodhur në katin e parë në X

  Shkodër 31 janar 14:44
  240 €
 • 2 foto
  shitet fabrike gruri ,cmimi i diskutueshem
  Makineri dhe inventare

  shitet fabrike gruri ,cmimi i diskutueshem

  fabrike gruri italiane ne gjendje pune,kapaciteti 4-6 kv/ore.cmimi i diskutueshem

  Shkodër 31 janar 08:53
  35.000 €
 • 3 foto
  Makineri Kafet
  Makineri dhe inventare

  Makineri Kafet

  2 makineri bluarje kafet 1 makineri pjekese per kafe Dhe banaket te perfshire ne cmim + 2 banake xha

  Shkodër 30 janar 21:53
  5.000 €
 • 6 foto
  Ambient biznesi në shitje te Dekori
  Biznes ne shitje / me qera

  Ambient biznesi në shitje te Dekori

  Sun Real Estate ofron për shitje një ambient biznesi/dyqan në katin përdhe në Parrucë, në rrugën “Ar

  Shkodër 29 janar 18:23
  60.000 €
 • 6 foto
  Dyqan për shitje përballë Kinema “Millennium”
  Biznes ne shitje / me qera

  Dyqan për shitje përballë Kinema “Millennium”

  Sun Real Estate ofron për shitje një dyqan me një sipërfaqe prej 78 m² dhe me adresë: rruga “Palok K

  Shkodër 29 janar 15:50
  62.400 €
 • 5 foto
  Ambient biznesi në shitje përballë Fakultetit të Juridikut
  Biznes ne shitje / me qera

  Ambient biznesi në shitje përballë Fakultetit të Juridikut

  Sun Real Estate ofron për shitje një ambient biznesi të ndodhur në katin e tretë dhe me sipërfaqe 40

  Shkodër 29 janar 12:13
  36.000 €
 • 2 foto
  FRIGORIFERE MADHESI TE NDRYSHME
  Makineri dhe inventare

  FRIGORIFERE MADHESI TE NDRYSHME

  Ne gjendje shume te mire,te gjithe frigoriferet vijne nga itali.Per cdo montim ofrojme garanci.

  Shkodër 29 janar 09:08
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  PESHORE BIZERBA
  Makineri dhe inventare

  PESHORE BIZERBA

  Ne gjendje shume te mire,te gjitha vijne nga italia. Per cdo peshore ofrojme garanci.

  Shkodër 29 janar 09:08
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  MOTORRA PER FRIGORIFER
  Makineri dhe inventare

  MOTORRA PER FRIGORIFER

  Ne gjendje shume te mire,te ardhur nga italia. Per cdo montim ofrojme garanci.

  Shkodër 29 janar 09:08
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  FRIGORIFERE PERMASA TE NDRYSHME
  Makineri dhe inventare

  FRIGORIFERE PERMASA TE NDRYSHME

  Ne gjendje shume te mire,te gjithe vijne nga italia. Per cdo montim ofrojme garanci.

  Shkodër 29 janar 09:08
  Me Marrveshje