Shkodër

Biznes & Punësime në shitje në Shkodër

 • 10 foto
  Jepet me qira super objekt 4 katesh ne Shkoder
  Sherbime

  Jepet me qira super objekt 4 katesh ne Shkoder

  Jepet me qira super objekt 4 katesh ne Shkoder. 💡Objekti eshte ne prespektive qe 3 katet siper te k

  Shkodër 21 maj 15:31
  1 €
 • 5 foto
  OKAZION: Dyqan në shitje në Shëngjin
  Biznes ne shitje / me qera

  OKAZION: Dyqan në shitje në Shëngjin

  Sun Real Estate ofron për shitje një dyqan në zonën turistike të Shëngjinit. Ambienti gëzon një sip

  Shkodër 21 maj 15:07
  180.000 €
 • 2 foto
   🏠 Shitet dyqan me sip 22m2
  Biznes ne shitje / me qera

  🏠 Shitet dyqan me sip 22m2

  🆕 Listim i Ri! 🏠 Shitet dyqan me sip 22m2 📍Ndodhet ngjitur me Shkollen'' Marin Barleti'' dhe D

  Shkodër 20 maj 15:54
  23.000 €
 • 6 foto
  Ambient biznesi me qira në Parrucë
  Biznes ne shitje / me qera

  Ambient biznesi me qira në Parrucë

  Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi me sipërfaqe 67 m², të pozicionuar në katin e parë

  Shkodër 20 maj 14:36
  45.000 Lek
 • 10 foto
  🤩🤩🤩Zbritje Drastike Cmimit -19200 Euro
  Biznes ne shitje / me qera

  🤩🤩🤩Zbritje Drastike Cmimit -19200 Euro

  🏢Shitet objekt biznesi e ndodhur ne qender kati 2 prane Albtelecom ne Shkoder ✅Objekti ka sip 92m

  Shkodër 20 maj 13:27
  99.800 €
 • 7 foto
  ? Jepet me qira Objekt biznesi sip 72m2
  Biznes ne shitje / me qera

  ? Jepet me qira Objekt biznesi sip 72m2

  Listim i Ri Jepet me qira Objekt biznesi sip 72m2 ?Ndodhet prane L.Parruce , Shkoder ✅Esh

  Shkodër 20 maj 11:41
  45.000 Lek
 • 4 foto
  Objekt biznesi, zona ish-Artistikes
  Biznes ne shitje / me qera

  Objekt biznesi, zona ish-Artistikes

  Sun Real Estate ofron në shitje një objekt dy katësh të ndodhur në zonën ish-Artistikes,1 km nga qen

  Shkodër 18 maj 17:19
  35.000 €
 • 5 foto
  Ambient biznesi për shitje në Sarreq
  Biznes ne shitje / me qera

  Ambient biznesi për shitje në Sarreq

  Sun Real Estate ofron për shitje një ambient biznesi të ndodhur në rrugën “Marin Biçikemi”, Sarreq.

  Shkodër 18 maj 13:51
  185.000 €
 • 5 foto
  Ambient biznesi për shitje pranë Sahatit
  Biznes ne shitje / me qera

  Ambient biznesi për shitje pranë Sahatit

  Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi të ndodhur në rrugën “Qemal Draçini”. Ambienti ka

  Shkodër 17 maj 17:12
  300.000 €
 • 2 foto
  Dyqan me qira në qendër të Shkodrës
  Biznes ne shitje / me qera

  Dyqan me qira në qendër të Shkodrës

  Sun Real Estate ofron me qira një dyqan në katin përdhesë të ndërtesës, me adresë: rruga “Studenti”,

  Shkodër 17 maj 11:11
  17.000 Lek
 • 5 foto
  🏡Shitet ose jepet me qira Kapanon 500m2 , Toke sip 2000m2
  Biznes ne shitje / me qera

  🏡Shitet ose jepet me qira Kapanon 500m2 , Toke sip 2000m2

  🏡Shitet ose jepet me qira Kapanon 500m2 , Toke sip 2000m2 🎯Ndodhet ne Kosmaç prane Autostrades ,

  Shkodër 16 maj 12:56
  200.000 €
 • 5 foto
  🆕Listim i ri!
  Biznes ne shitje / me qera

  🆕Listim i ri!

  🏠 Jepet me qira dyqan ne qender Siper Bankes Intesa San Paolo Shkoder. 📍Ndodhet ne qender , Shkod

  Shkodër 16 maj 12:06
  49.000 Lek
 • 4 foto
  Ambient Biznesi me qira tek Dollari
  Biznes ne shitje / me qera

  Ambient Biznesi me qira tek Dollari

  Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi të ndodhur në rrugën “Hasan Riza Pasha”, tek Dolla

  Shkodër 15 maj 10:53
  1.200 €
 • 11 foto
  Jepet me Qira Bar i gatshem ne qender Shkoder
  Biznes ne shitje / me qera

  Jepet me Qira Bar i gatshem ne qender Shkoder

  ? Listim i Ri ? Jepet me qira Bar i gatshem per pune ? Ndodhet ne qender te Shkodres ✅?Mobi

  Shkodër 14 maj 10:59
  50.000 Lek
 • 3 foto
  ? Jepet me qera ambient
  Biznes ne shitje / me qera

  ? Jepet me qera ambient

  ? Jepet me qera ambient i pershtatshem per Lokal 50m2 ?Ndodhet tek Truma e dugajve te Reja , Shko

  Shkodër 13 maj 12:54
  50.000 Lek
 • 3 foto
  Dyqan me qira në Perash
  Biznes ne shitje / me qera

  Dyqan me qira në Perash

  Sun Real Estate ofron me qira një dyqan me sipërfaqe 62 m², të pozicionuar në katin përdhesë në Pera

  Shkodër 13 maj 11:48
  40.000 Lek
 • 2 foto
  Kapanon me qira në lagjen “Skënderbeg”
  Biznes ne shitje / me qera

  Kapanon me qira në lagjen “Skënderbeg”

  Sun Real Estate ofron me qira një truall + kapanon me një sipërfaqe prej 1250 m², nga të cilat 904 m

  Shkodër 11 maj 13:59
  2.000 €
 • 5 foto
  Ambient biznesi me qira pranë shkollës “Pashko Vasa”
  Biznes ne shitje / me qera

  Ambient biznesi me qira pranë shkollës “Pashko Vasa”

  Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi me sipërfaqe 160 m² e pozicionuar në katin përdhe

  Shkodër 10 maj 17:42
  650 €
 • 3 foto
  Ambient biznesi me qira në qendër të Shkodrës
  Biznes ne shitje / me qera

  Ambient biznesi me qira në qendër të Shkodrës

  Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi të pozicionuar në katin e dytë të një pallat me ad

  Shkodër 10 maj 15:56
  800 €
 • 12 foto
  Biznes + Shtepi me qera
  Biznes ne shitje / me qera

  Biznes + Shtepi me qera

  Jepet me qira shtepi + biznes Shtepia eshte 2+1 Lokali eshte i gatshem per pune. Cmimi 50.000 l

  Shkodër 10 maj 11:46
  50.000 Lek
 • 7 foto
  Objekt tre-katësh me qira në KryeBushat
  Biznes ne shitje / me qera

  Objekt tre-katësh me qira në KryeBushat

  Sun Real Estate ofron për qira një objekt tre-katësh buzë rrugës në KryeBushat. Secili kat i objekt

  Shkodër 9 maj 18:47
  1.500 €
 • 5 foto
  Ambient Biznesi për shitje në Xhabiej
  Biznes ne shitje / me qera

  Ambient Biznesi për shitje në Xhabiej

  Sun Real Estate ofron për shitje një ambient biznesi të ndodhur në Xhabiej. Ambienti ka një sipërfa

  Shkodër 9 maj 14:36
  70.000 €
 • 9 foto
  Kapanon me qira tek ish-Parku
  Biznes ne shitje / me qera

  Kapanon me qira tek ish-Parku

  Sun Real Estate ofron me qera një kapanon tek zona e Ish-parkut, kjo pronë përbëhet nga dy kate dhe

  Shkodër 9 maj 13:03
  1.500 €
 • 3 foto
  Dyqan me qira në Zdrale
  Biznes ne shitje / me qera

  Dyqan me qira në Zdrale

  Sun Real Estate ofron qira një dyqan në kryqëzimin e Zdrales, me sipërfaqe 61 m². Dyqani ndodhet

  Shkodër 8 maj 15:39
  1 €
 • 5 foto
  Kapanon + tokë me qira në Bahçallëk
  Biznes ne shitje / me qera

  Kapanon + tokë me qira në Bahçallëk

  Sun Real Estate ofron me qira një kapanon dy-katësh me sipërfaqe 760 m² + tokë me adresë: Bahçallëk,

  Shkodër 7 maj 17:27
  2.000 €
 • 3 foto
  Ambient biznesi me qira te Prek Cali
  Biznes ne shitje / me qera

  Ambient biznesi me qira te Prek Cali

  Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi të ndodhur te Prek Cali. Ambienti ndodhet në kati

  Shkodër 6 maj 15:22
  50.000 Lek
 • 5 foto
  Ambient biznesi në shitje në Pedonale
  Biznes ne shitje / me qera

  Ambient biznesi në shitje në Pedonale

  Sun Real Estate ofron për shitje një ambient biznesi të ndodhur tek rruga “Kolë Idromeno”, Pedonale.

  Shkodër 6 maj 14:10
  153.000 €
 • 4 foto
  Dyqan për qira në Zdrale
  Biznes ne shitje / me qera

  Dyqan për qira në Zdrale

  Sun Real Estate ofron me qira një dyqan të ndodhur në rrugën e Tisazhit, Zdrale. Dyqani ka sipërfaq

  Shkodër 4 maj 13:45
  20.000 Lek
 • 7 foto
  Ambient biznesi me qira tek Instituti
  Biznes ne shitje / me qera

  Ambient biznesi me qira tek Instituti

  Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi me sipërfaqe 180 m² të ndodhur në katin e dytë dhe

  Shkodër 3 maj 13:12
  700 €
 • 3 foto
  Dyqan me qira në Zdrale
  Biznes ne shitje / me qera

  Dyqan me qira në Zdrale

  Sun Real Estate ofron qira një dyqan në kryqëzimin e Zdrales, me sipërfaqe 28 m². Dyqani ndodhet në

  Shkodër 2 maj 15:35
  1 €
 • 9 foto
  Bar dhe hotel me qira tek “Instituti”
  Biznes ne shitje / me qera

  Bar dhe hotel me qira tek “Instituti”

  Sun Real Estate ofron me qira bar dhe hotel në katin e dytë dhe të tretë me një sipërfaqe prej 169m²

  Shkodër 1 maj 10:14
  1.500 €
 • 1 foto
  Vend pune si punonjëse zyre
  Punesime

  Vend pune si punonjëse zyre

  Të interesuarat mund të na dërgojnë CV në adresën tonë të e-mailit: [email protected]; në numr

  Shkodër 30 prill 17:23
  1 €
 • 4 foto
  Dyqan për shitje në G’juhadol
  Biznes ne shitje / me qera

  Dyqan për shitje në G’juhadol

  Sun Real Estate ofron për shitje një dyqan të ndodhur në G’juhadol. Dyqani ka një sipërfaqe prej 46

  Shkodër 30 prill 14:24
  90.000 €
 • 3 foto
  Ambient biznesi për shitje te Radio Shkodra
  Biznes ne shitje / me qera

  Ambient biznesi për shitje te Radio Shkodra

  Sun Real Estate ofron për shitje një ambient biznesi të pozicionuar në katin e dytë të një pallat me

  Shkodër 29 prill 10:37
  225.000 €
 • 4 foto
  Ambient biznesi me qira në qendër
  Biznes ne shitje / me qera

  Ambient biznesi me qira në qendër

  Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi në qendër të qytetit të Shkodrës. Me një sipërfaq

  Shkodër 27 prill 17:20
  2.000 €
 • 3 foto
  Dyqan me qira tek “Instituti”
  Biznes ne shitje / me qera

  Dyqan me qira tek “Instituti”

  Sun Real Estate ofron dyqan tek instituti. Ambienti ndodhet në katin I buzë rrugës kryesore dhe ka n

  Shkodër 26 prill 17:34
  900 €
 • 6 foto
  Ambient biznesi me qira te Drejtoria e Policisë
  Biznes ne shitje / me qera

  Ambient biznesi me qira te Drejtoria e Policisë

  Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi me adresë: rruga “Lëvizja e Postrribës”, te Drejto

  Shkodër 22 prill 16:26
  60.000 Lek
 • 4 foto
  Ambient biznesi për qira tek Juridiku
  Biznes ne shitje / me qera

  Ambient biznesi për qira tek Juridiku

  Sun Real Estate ofron për qira një ambient biznesi të ndodhur në katin e dytë dhe me sipërfaqe 52 m²

  Shkodër 20 prill 13:25
  50.000 Lek
 • 3 foto
  Dyqan në shitje te Kryqëzimi i Degës
  Biznes ne shitje / me qera

  Dyqan në shitje te Kryqëzimi i Degës

  Sun Real Estate ofron për shitje një dyqan me një sipërfaqe të përgjithshme 60 m². Dyqani ndodhet n

  Shkodër 19 prill 17:25
  60.000 €
 • 4 foto
  Ambient biznesi me qira te Kryqëzimi i Degës
  Biznes ne shitje / me qera

  Ambient biznesi me qira te Kryqëzimi i Degës

  Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi me sipërfaqe 60 m² te Kryqëzimi i ish-Degës. Ambi

  Shkodër 18 prill 17:39
  50.000 Lek
 • 4 foto
  Dyqan me qira në Velipojë
  Biznes ne shitje / me qera

  Dyqan me qira në Velipojë

  Sun Real Estate ofron me qira një dyqan me sipërfaqe 108.8 m² në Velipojë. Ambienti ndodhet në ka

  Shkodër 18 prill 14:45
  5.000 €
 • 5 foto
  Dyqan në shitje tek Bexhisteni
  Biznes ne shitje / me qera

  Dyqan në shitje tek Bexhisteni

  Sun Real Estate ofron në shitje një dyqan me sipërfaqe 26 m², tek Bexhisteni. Dyqani është i rrethu

  Shkodër 17 prill 14:42
  13.000 €
 • 5 foto
  Ambient biznesi me qira te Prek Cali
  Biznes ne shitje / me qera

  Ambient biznesi me qira te Prek Cali

  Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi të ndodhur në katin e dytë te Prek Cali. Ambienti

  Shkodër 16 prill 18:38
  35.000 Lek
 • 4 foto
  Ambient biznesi për shitje në Sheshin “Demokracia”
  Biznes ne shitje / me qera

  Ambient biznesi për shitje në Sheshin “Demokracia”

  Sun Real Estate ofron për shitje një ambient biznesi të ndodhur në Sheshin “Demokracia”. Ambienti k

  Shkodër 16 prill 16:43
  110.000 €
 • 5 foto
  Dyqan në shitje, në Zdrale
  Biznes ne shitje / me qera

  Dyqan në shitje, në Zdrale

  Sun Real Estate ofron në shitje një dyqan me sipërfaqe 140 m², të ndodhur tek Kryqëzimi i Zdrales.

  Shkodër 15 prill 15:43
  45.000 €
 • 3 foto
  Ambient biznesi me qira në Bulevardin Skënderbeu
  Biznes ne shitje / me qera

  Ambient biznesi me qira në Bulevardin Skënderbeu

  Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi të ndodhur në Bulevardin Skënderbeu, pranë Kinema

  Shkodër 13 prill 18:22
  40.000 Lek
 • 4 foto
  Dyqan për shitje te shkolla “Martin Camaj”
  Biznes ne shitje / me qera

  Dyqan për shitje te shkolla “Martin Camaj”

  Sun Real Estate ofron për shitje një dyqan me sipërfaqe 22.4 m². Ambienti ndodhet në katin e parë p

  Shkodër 13 prill 10:13
  24.000 €
 • 4 foto
  Ambient biznesi me qira tek Truma
  Biznes ne shitje / me qera

  Ambient biznesi me qira tek Truma

  Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi të ndodhur pranë Trumës, rruga “Jeronim de Rada”.

  Shkodër 12 prill 14:51
  110.000 Lek
 • 5 foto
  Ambient biznesi me qira pranë Sahatit
  Biznes ne shitje / me qera

  Ambient biznesi me qira pranë Sahatit

  Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi të ndodhur në rrugën “Qemal Draçini”. Ambienti ka

  Shkodër 11 prill 18:40
  2.000 €
 • 5 foto
  Dyqan me qira pranë shkollës “Pashko Vasa”
  Biznes ne shitje / me qera

  Dyqan me qira pranë shkollës “Pashko Vasa”

  Sun Real Estate ofron me qira një dyqan me një sipërfaqe prej 150 m², I pozicionuar në kat të parë.

  Shkodër 11 prill 16:43
  90.000 Lek