Fluturime Düsseldorf - Prishtinë me Çmimet me te lira!
Rezervo tani!

Biznes & Punësime në shitje në Shkodër

 • 2 foto
  Makineri alumini
  Makineri dhe inventare

  Makineri alumini

  OKAZION

  Shkodër 3 prill 11:39
  1 €
 • 2 foto
  Frigorifere
  Makineri dhe inventare

  Frigorifere

  Shiten 2frigorifere nje kollon freskues 220 euro nje vitrine pr akullore bulmet etj 350 euro

  Shkodër 3 prill 11:29
  220.350 €
 • 2 foto
  Makime mishi
  Makineri dhe inventare

  Makime mishi

  Shitet makine mishi mono faze 22 ne gjendje super te mire 350 euro per me shum info tel 0672692

  Shkodër 3 prill 10:16
  350 €
 • 0 foto
  frigorifer per lokal
  Makineri dhe inventare

  frigorifer per lokal

  frigorifer per lokal .. eshte bler 850 euro

  Shkodër 3 prill 09:53
  400 €
 • 1 foto
  Makine mishi 32
  Makineri dhe inventare

  Makine mishi 32

  Shitet makine mishi nr 32 ne gjendje super te mire me 2 thika rezerve per me shume info tel 067

  Shkodër 3 prill 09:32
  490 €
 • 0 foto
  Manekina
  Makineri dhe inventare

  Manekina

  Shiten manekina

  Shkodër 3 prill 07:31
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Frigorifer banak freskues
  Makineri dhe inventare

  Frigorifer banak freskues

  Frigorifer banak freskues Gjatesia 2 m Ne gjendje shum te mire Per markete dhe dyqane mishi

  Shkodër 3 prill 06:08
  80.000 Lek
 • 4 foto
  Dyqan me qira në Pedonale
  Biznes ne shitje / me qera

  Dyqan me qira në Pedonale

  Sun Real Estate ofron me qira një dyqan me sipërfaqe 40 m² dhe adresë rruga “Kolë Idromeno”, te Pedo

  Shkodër 2 prill 16:27
  30.000 Lek
 • 7 foto
  Jepet me qera ambjent komercial
  Biznes ne shitje / me qera

  Jepet me qera ambjent komercial

  ? Listim i Ri ? Jepet me qera objekt komercial sip 200m2 ?Ndodhet prane Teatrit Migjeni , Shko

  Shkodër 2 prill 15:49
  50.000 Lek
 • 4 foto
  Ambient biznesi në shitje te Casa di Milano
  Biznes ne shitje / me qera

  Ambient biznesi në shitje te Casa di Milano

  Sun Real Estate ofron për shitje një ambient biznesi me sipërfaqe 41 m². ndodhet në katin e parë te

  Shkodër 2 prill 15:42
  60.000 €
 • 8 foto
  Kelysha sharri
  Kafshe ferme

  Kelysha sharri

  Kemi disa kelysh te paster te rraces Shari, me origjine nga mali i Sharrit ne Kosove. Per momentin j

  Shkodër 2 prill 14:06
  100 €
 • 1 foto
  Mjalt geshtej,lulesh,trumzet etj
  Kafshe ferme

  Mjalt geshtej,lulesh,trumzet etj

  Mjalt origjinale pa hile me te gjitha garancit ..punojm dhe pet dylli

  Shkodër 2 prill 13:01
  15 Lek
 • 2 foto
  Montim dhe shitje kamera sigurie me cmim te ulet
  Sherbime

  Montim dhe shitje kamera sigurie me cmim te ulet

  Montojme dhe shesim kamera sigurie me cmim te ulet. Perdorimi i teknologjise se fundit IP

  Shkodër 2 prill 12:09
  70 €
 • 0 foto
  Banak me derdhje mermeri
  Makineri dhe inventare

  Banak me derdhje mermeri

  Shitet banak me derdhje mermeri dhe me skilet hekuri. Banak i pershtatshem per lokal i pa vdekshem.

  Shkodër 2 prill 12:05
  250.000 Lek
 • 0 foto
  Kabine zgare
  Makineri dhe inventare

  Kabine zgare

  Kabine e kompletuar me zgare dhe kamin,konstruksion metal,veshje alumin gjyse e siper, posht veshje

  Shkodër 2 prill 11:35
  800 €
 • 5 foto
  gjenerator
  Makineri dhe inventare

  gjenerator

  shitet gjenerato ne gjendje shum te mir eshte mjet benzi...per me shum informacion kontaktoni ne im

  Shkodër 2 prill 11:08
  300 €
 • 0 foto
  Frigorifer kolone freskues
  Makineri dhe inventare

  Frigorifer kolone freskues

  Frigorifer kolone per lokale dhe markete

  Shkodër 2 prill 09:45
  300 €
 • 2 foto
  Cmim oferte Furre Buke
  Makineri dhe inventare

  Cmim oferte Furre Buke

  Furre buke Pavailer (Franceze) me kate. 3 kate me dimension 215 x 165 cm Furra eshte ne gjendje te

  Shkodër 2 prill 09:20
  3.000 €
 • 7 foto
  Shiten manikina,etj
  Makineri dhe inventare

  Shiten manikina,etj

  Shiten artikujt me marrveshje si shikohen ne foto

  Shkodër 2 prill 08:27
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Paisje ngrohese per prodhimet e brumit
  Makineri dhe inventare

  Paisje ngrohese per prodhimet e brumit

  Prodhim italian. Paisje ngrohese ne gjendje 10/10. Perdoret per mbajtjen ngrohte te prodhimeve te br

  Shkodër 2 prill 05:32
  1 Lek
 • 1 foto
  Paisje marketi te perdorura,
  Makineri dhe inventare

  Paisje marketi te perdorura,

  Paisje te perdorura BANAK freskues 2m Ngrires me xham 2m

  Shkodër 2 prill 04:56
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Transport makinash itali shqipri
  Sherbime

  Transport makinash itali shqipri

  bejm transport makinash nga italija shipri munt te kontaktoni ne numrat ton BISHJA AUTO TRANSPORT

  Shkodër 2 prill 03:21
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Bejm transport nga italia
  Sherbime

  Bejm transport nga italia

  bejm transport nga italia dhe shitje makinash bishja auto munt te kontaktoni ne numrat ton 0035

  Shkodër 2 prill 03:21
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Makine per Mbushjen e shisheve PET
  Makineri dhe inventare

  Makine per Mbushjen e shisheve PET

  Makina eshte prodhim Italian e 2015, Mund te perdoret per mbushjen e qumeshti dhe lengjeve te tjera

  Shkodër 2 prill 03:04
  60.000 €
 • 2 foto
  FRIGORIFER BANAK
  Makineri dhe inventare

  FRIGORIFER BANAK

  Frigorifer ne gjendje shum te mir me hapje nga pjesa e perparme dhe pas.Modeli Surfrigo 230w tenson

  Shkodër 2 prill 02:49
  1.500 €
 • 1 foto
  Shitet qen sharrit
  Kafshe ferme

  Shitet qen sharrit

  Qen sharrit mosha 2 vjec i vaksinuar

  Shkodër 2 prill 01:50
  150 €
 • 0 foto
  Shitet Tavoline Zyre!
  Makineri dhe inventare

  Shitet Tavoline Zyre!

  Shitet tavoline zyre per arsye mosperdorimi.Tavolina e zyres ka 2 sirtare te medhenj dhe gjithashtu

  Shkodër 1 prill 19:28
  10.000 Lek
 • 3 foto
  Shitet Ambient biznesi/Parukeri 32m2
  Biznes ne shitje / me qera

  Shitet Ambient biznesi/Parukeri 32m2

  Shitet ambient biznesi / parukeri e kompletuar me te gjitha paisjet e nevojshme. Shitet edhe bosh pa

  Shkodër 1 prill 06:31
  44.000 €
 • 1 foto
  Dega jonxhjet
  Kafshe ferme

  Dega jonxhjet

  Shiten dega jonxhjet 3500 lek degu..byk janxhjet 1100 degu ...far jonxhjet 3500 kg....ndodhemi ne ÇA

  Shkodër 1 prill 06:30
  3.500 Lek
 • 1 foto
  Poltron profesional pedikyri.
  Makineri dhe inventare

  Poltron profesional pedikyri.

  Shitet poltron profesional pedikyri me masazh dhe hidromasazh pothuajse i ri shume pak i perdorur. 0

  Shkodër 1 prill 03:45
  1.000 €
 • 0 foto
  Kerkoj sanitare per hotel ne qender te Shkodres
  Sherbime

  Kerkoj sanitare per hotel ne qender te Shkodres

  Kerkoj sanitare per Hotel ne qender te qytetetit te shkodres. Mosha maksimale deri ne 45 vjece.Pages

  Shkodër 1 prill 02:51
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  KAMERA DAHUA 2 MP SET
  Sherbime

  KAMERA DAHUA 2 MP SET

  KAMERA FULL HD 1080P

  Shkodër 31 mars 23:48
  16.990 Lek
 • 4 foto
  Paisje per pasticeri
  Makineri dhe inventare

  Paisje per pasticeri

  Shitet frigorifer banak 4 metra, ku tre metra jane freskues ndersa nje meter eshte ekspozitor. Shite

  Shkodër 31 mars 22:05
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Banak parukerie
  Makineri dhe inventare

  Banak parukerie

  Shitet banak me pasqyr parukerie 2.5 m 350mij lek

  Shkodër 31 mars 21:32
  280 €
 • 6 foto
  MAKINERI PER DYER DHE DRITARE PVC
  Makineri dhe inventare

  MAKINERI PER DYER DHE DRITARE PVC

  Shesim Makineri te perdorta per dyer dhe dritare Pvc dhe Alumin makineri kemi ne kosovo dhe slovaki

  Shkodër 31 mars 16:45
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Dyqan me qira te Kullat Italiane
  Biznes ne shitje / me qera

  Dyqan me qira te Kullat Italiane

  Sun Real Estate ofron me qira një dyqan me adresë: rruga “Fahri Ramadani”. Dyqani ka sipërfaqe 38 m

  Shkodër 30 mars 14:41
  8.000 Lek
 • 9 foto
  Godinë me qira në Rus
  Biznes ne shitje / me qera

  Godinë me qira në Rus

  Sun Real Estate ofron me qira një godinë dy katëshe të ndodhur në rrugën “Hysen Lacej”. Godina ka s

  Shkodër 27 mars 15:29
  1 Lek
 • 1 foto
  Njoftim!
  Lokale / Punetori / Magazina

  Njoftim!

  Njoftim! Kerkoj ??‍♀vajze per kamajere ne coffe shop. ⌚8 ore, paradite! ?Contact 0696907539

  Shkodër 27 mars 14:00
  1 €
 • 3 foto
  Ambient biznesi në shitje te Juridiku
  Biznes ne shitje / me qera

  Ambient biznesi në shitje te Juridiku

  Sun Real Estate ofron për shitje një ambient biznesi të ndodhur në katin e tretë dhe me sipërfaqe 51

  Shkodër 27 mars 12:53
  5.800.000 Lek
 • 3 foto
  Jepet me qira dyqan me sip 95m2
  Biznes ne shitje / me qera

  Jepet me qira dyqan me sip 95m2

  ? Listim i Ri ? Jepet me qira Dyqan sip 95m2 ?Ndodhet ne L.Zdrale (Ngjitur me qendren Tragtare

  Shkodër 25 mars 15:33
  39.500 Lek
 • 2 foto
  makineri per paketimin e sheqerit per kafe expres
  Makineri dhe inventare

  makineri per paketimin e sheqerit per kafe expres

  shes makine per vendosjen edatave te skadences 90000 ALL automatike dhe vendoset ne makinerine e p

  Shkodër 23 mars 21:13
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Ambient biznesi me qira në Pedonale
  Biznes ne shitje / me qera

  Ambient biznesi me qira në Pedonale

  Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi me sipërfaqe 20.3 m² të ndodhur në katin e dytë në

  Shkodër 23 mars 17:05
  50.000 Lek
 • 1 foto
  makineri per paketime deri ne 1000 gr
  Makineri dhe inventare

  makineri per paketime deri ne 1000 gr

  makinerite jane prodhim kinez

  Shkodër 22 mars 20:53
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Dyqan me qira në Rus
  Biznes ne shitje / me qera

  Dyqan me qira në Rus

  Sun Real Estate ofron me qira një dyqan të ndodhur në Rus. Ambienti ka sipërfaqe 55 m² dhe ndodhet

  Shkodër 21 mars 15:00
  50.000 Lek
 • 7 foto
  Ambient biznesi me qira në Shkodër
  Biznes ne shitje / me qera

  Ambient biznesi me qira në Shkodër

  Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi të ndodhur në rrugën “Daut Boriçi”, Shkodër. Ambi

  Shkodër 21 mars 12:22
  500 Lek
 • 1 foto
  7 komplete karrige tavolina
  Makineri dhe inventare

  7 komplete karrige tavolina

  per ambjent te jashtem ne gjendje te mire

  Shkodër 20 mars 19:53
  70 Lek
 • 4 foto
  Ambient biznesi me qira në Sheshin “Demokracia”
  Biznes ne shitje / me qera

  Ambient biznesi me qira në Sheshin “Demokracia”

  Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi të ndodhur në Sheshin “Demokracia”. Ambienti ka n

  Shkodër 20 mars 18:01
  35.000 Lek
 • 3 foto
  Dyqan për qira në Pedonale
  Biznes ne shitje / me qera

  Dyqan për qira në Pedonale

  Sun Real Estate ofron me qira një dyqan të ndodhur në Pedonale. Dyqani ka sipërfaqe prej 24.5 m² d

  Shkodër 20 mars 16:14
  45.000 Lek
 • 4 foto
  Ambient biznesi me qira tek ish-Dega.
  Biznes ne shitje / me qera

  Ambient biznesi me qira tek ish-Dega.

  Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi të ndodhur tek Kryqëzimi ish-Degës. Ambjenti ka n

  Shkodër 19 mars 15:19
  40.000 Lek
 • 0 foto
  SHITET FRIGORIFER BANAK ME 12 VASKETA
  Makineri dhe inventare

  SHITET FRIGORIFER BANAK ME 12 VASKETA

  SHITET FRIGORIFER BANAK ME 12 VASKETA CMIMI 500.000 LEK (TE VJETRA)

  Shkodër 18 mars 15:10
  500.000 Lek