Shkodër

Biznes & Punësime në shitje në Shkodër

 • 4 foto
  Ambient biznesi me qira në Pedonale
  Biznes ne shitje / me qera

  Ambient biznesi me qira në Pedonale

  Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi të ndodhur tek rruga “Kolë Idromeno”, Pedonale. A

  Shkodër 11 prill 13:33
  80.000 Lek
 • 4 foto
  ? Listim i Ri
  Biznes ne shitje / me qera

  ? Listim i Ri

  ?Jepet me qira ambjent Komercrial i pershtatshem per shum lloje aktivitetesh kryesisht profesionale!

  Shkodër 11 prill 12:45
  15.000 Lek
 • 4 foto
  Shiten paisje per pasticeri
  Makineri dhe inventare

  Shiten paisje per pasticeri

  Shitet frigorifer banak kater metra, tre metra freskues dhe nje meter ngrohes ose ekspozitor. Dt fri

  Shkodër 10 prill 21:30
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Dyqan me qira te shkolla “Martin Camaj”
  Biznes ne shitje / me qera

  Dyqan me qira te shkolla “Martin Camaj”

  Sun Real Estate ofron me qira një dyqan me sipërfaqe 22.4 m². Ambienti ndodhet në katin e parë pran

  Shkodër 10 prill 11:38
  10.000 Lek
 • 2 foto
  Zbritje drastike cmimi Nxitoni!!!!
  Biznes ne shitje / me qera

  Zbritje drastike cmimi Nxitoni!!!!

  ?Zbritje drastike cmimi!!!? ?Shitet ambjent Komercial sip 47m2 Okazion!!! ?Prona ndodhet te S

  Shkodër 10 prill 10:20
  59.000 €
 • 2 foto
  Dyqan me qira tek Prek Cali
  Biznes ne shitje / me qera

  Dyqan me qira tek Prek Cali

  Sun Real Estate ofron me qira një dyqan të ndodhur në rrugën “Kardinal Mikel Koliqi”. Dyqani ka sip

  Shkodër 4 prill 17:55
  20.000 Lek
 • 4 foto
  Dyqan me qira në Pedonale
  Biznes ne shitje / me qera

  Dyqan me qira në Pedonale

  Sun Real Estate ofron me qira një dyqan me sipërfaqe 40 m² dhe adresë rruga “Kolë Idromeno”, te Pedo

  Shkodër 2 prill 16:27
  30.000 Lek
 • 7 foto
  Jepet me qera ambjent komercial
  Biznes ne shitje / me qera

  Jepet me qera ambjent komercial

  ? Listim i Ri ? Jepet me qera objekt komercial sip 200m2 ?Ndodhet prane Teatrit Migjeni , Shko

  Shkodër 2 prill 15:49
  50.000 Lek
 • 4 foto
  Ambient biznesi në shitje te Casa di Milano
  Biznes ne shitje / me qera

  Ambient biznesi në shitje te Casa di Milano

  Sun Real Estate ofron për shitje një ambient biznesi me sipërfaqe 41 m². ndodhet në katin e parë te

  Shkodër 2 prill 15:42
  60.000 €
 • 3 foto
  Dyqan me qira te Kullat Italiane
  Biznes ne shitje / me qera

  Dyqan me qira te Kullat Italiane

  Sun Real Estate ofron me qira një dyqan me adresë: rruga “Fahri Ramadani”. Dyqani ka sipërfaqe 38 m

  Shkodër 30 mars 14:41
  8.000 Lek
 • 9 foto
  Godinë me qira në Rus
  Biznes ne shitje / me qera

  Godinë me qira në Rus

  Sun Real Estate ofron me qira një godinë dy katëshe të ndodhur në rrugën “Hysen Lacej”. Godina ka s

  Shkodër 27 mars 15:29
  1 Lek
 • 1 foto
  Njoftim!
  Lokale / Punetori / Magazina

  Njoftim!

  Njoftim! Kerkoj ??‍♀vajze per kamajere ne coffe shop. ⌚8 ore, paradite! ?Contact 0696907539

  Shkodër 27 mars 14:00
  1 €
 • 3 foto
  Ambient biznesi në shitje te Juridiku
  Biznes ne shitje / me qera

  Ambient biznesi në shitje te Juridiku

  Sun Real Estate ofron për shitje një ambient biznesi të ndodhur në katin e tretë dhe me sipërfaqe 51

  Shkodër 27 mars 12:53
  5.800.000 Lek
 • 3 foto
  Jepet me qira dyqan me sip 95m2
  Biznes ne shitje / me qera

  Jepet me qira dyqan me sip 95m2

  ? Listim i Ri ? Jepet me qira Dyqan sip 95m2 ?Ndodhet ne L.Zdrale (Ngjitur me qendren Tragtare

  Shkodër 25 mars 15:33
  39.500 Lek
 • 2 foto
  makineri per paketimin e sheqerit per kafe expres
  Makineri dhe inventare

  makineri per paketimin e sheqerit per kafe expres

  shes makine per vendosjen edatave te skadences 90000 ALL automatike dhe vendoset ne makinerine e p

  Shkodër 23 mars 21:13
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Ambient biznesi me qira në Pedonale
  Biznes ne shitje / me qera

  Ambient biznesi me qira në Pedonale

  Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi me sipërfaqe 20.3 m² të ndodhur në katin e dytë në

  Shkodër 23 mars 17:05
  50.000 Lek
 • 4 foto
  Dyqan me qira në Rus
  Biznes ne shitje / me qera

  Dyqan me qira në Rus

  Sun Real Estate ofron me qira një dyqan të ndodhur në Rus. Ambienti ka sipërfaqe 55 m² dhe ndodhet

  Shkodër 21 mars 15:00
  50.000 Lek
 • 7 foto
  Ambient biznesi me qira në Shkodër
  Biznes ne shitje / me qera

  Ambient biznesi me qira në Shkodër

  Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi të ndodhur në rrugën “Daut Boriçi”, Shkodër. Ambi

  Shkodër 21 mars 12:22
  500 Lek
 • 4 foto
  Ambient biznesi me qira në Sheshin “Demokracia”
  Biznes ne shitje / me qera

  Ambient biznesi me qira në Sheshin “Demokracia”

  Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi të ndodhur në Sheshin “Demokracia”. Ambienti ka n

  Shkodër 20 mars 18:01
  35.000 Lek
 • 3 foto
  Dyqan për qira në Pedonale
  Biznes ne shitje / me qera

  Dyqan për qira në Pedonale

  Sun Real Estate ofron me qira një dyqan të ndodhur në Pedonale. Dyqani ka sipërfaqe prej 24.5 m² d

  Shkodër 20 mars 16:14
  45.000 Lek
 • 4 foto
  Ambient biznesi me qira tek ish-Dega.
  Biznes ne shitje / me qera

  Ambient biznesi me qira tek ish-Dega.

  Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi të ndodhur tek Kryqëzimi ish-Degës. Ambjenti ka n

  Shkodër 19 mars 15:19
  40.000 Lek
 • 3 foto
  Dyqan me qira tek Katedralja
  Biznes ne shitje / me qera

  Dyqan me qira tek Katedralja

  Sun Real Estate ofron me qira një dyqan të ndodhur tek Katedralja. Dyqani ka një sipërfaqe prej 30

  Shkodër 18 mars 15:00
  20.000 Lek
 • 5 foto
  Ambient Biznesi me qira tek Dhoma e Tregtisë
  Biznes ne shitje / me qera

  Ambient Biznesi me qira tek Dhoma e Tregtisë

  Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi të ndodhur në katin 0, tek Godina e Re tek Dhoma e

  Shkodër 16 mars 15:49
  30.000 Lek
 • 4 foto
  Ambient Biznesi me qira tek Dollari
  Biznes ne shitje / me qera

  Ambient Biznesi me qira tek Dollari

  Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi të ndodhur në rrugën “Hasan Riza Pasha”, tek Dolla

  Shkodër 14 mars 13:45
  1.200 €
 • 6 foto
  Ambient biznesi me qira tek Spitali
  Biznes ne shitje / me qera

  Ambient biznesi me qira tek Spitali

  Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi të ndodhur tek rruga “Kolë Heqimi”, pranë spitalit

  Shkodër 13 mars 16:23
  70.000 Lek
 • 3 foto
  Jepet me Qira Dyqan me Qira 25m2
  Biznes ne shitje / me qera

  Jepet me Qira Dyqan me Qira 25m2

  ? Listim i Ri ?Jepet ne qira dyqan 25m2 ?Ndodhet te kryqezimi i Spitaleve, Shkoder ?Cmimi 2

  Shkodër 13 mars 15:30
  20.000 Lek
 • 5 foto
  Ambient biznesi me qira në Unazë
  Biznes ne shitje / me qera

  Ambient biznesi me qira në Unazë

  Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi të ndodhur në rrugën “Dasho Shkreli”. Ambienti ka

  Shkodër 13 mars 14:21
  25.000 Lek
 • 3 foto
  Dyqan me qira te Kullat Italiane
  Biznes ne shitje / me qera

  Dyqan me qira te Kullat Italiane

  Sun Real Estate ofron me qira një dyqan me adresë: rruga “Fahri Ramadani”. Dyqani ka sipërfaqe 38 m

  Shkodër 11 mars 13:37
  8.000 Lek
 • 3 foto
  Dyqan me qira tek Ura Dervishbeg
  Biznes ne shitje / me qera

  Dyqan me qira tek Ura Dervishbeg

  Sun Real Estate ofron me qira një dyqan tek Ura Dervishbeg, me sipërfaqe 50 m². Dyqani ndodhet në k

  Shkodër 9 mars 14:25
  50.000 Lek
 • 4 foto
  Ambjent biznesi me qira në Rus
  Biznes ne shitje / me qera

  Ambjent biznesi me qira në Rus

  Sun Real Estate ofron me qira një ambjent biznesi me sipërfaqe 70 m² në katin e dytë të një pallati

  Shkodër 9 mars 08:58
  35.000 Lek
 • 6 foto
  Ambient biznesi në shitje te Dekori
  Biznes ne shitje / me qera

  Ambient biznesi në shitje te Dekori

  Sun Real Estate ofron për shitje një ambient biznesi/dyqan në katin përdhe në Parrucë, në rrugën “Ar

  Shkodër 8 mars 15:57
  60.000 €
 • 6 foto
  Dyqan për shitje përballë Kinema “Millennium”
  Biznes ne shitje / me qera

  Dyqan për shitje përballë Kinema “Millennium”

  Sun Real Estate ofron për shitje një dyqan me një sipërfaqe prej 78 m² dhe me adresë: rruga “Palok K

  Shkodër 8 mars 14:26
  62.400 €
 • 4 foto
  Ambient biznesi me qira tek shkolla "Jordan Misja".
  Biznes ne shitje / me qera

  Ambient biznesi me qira tek shkolla "Jordan Misja".

  Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi të ndodhur në rrugën "Kardinal Mikel Koliqi". Am

  Shkodër 8 mars 13:12
  22.000 Lek
 • 4 foto
  Jepet me qira dyqan 81m2 ne Velipoje qender.
  Biznes ne shitje / me qera

  Jepet me qira dyqan 81m2 ne Velipoje qender.

  ?Listim i ri! ?Jepet me qira dyqan ndodhur buze shetitores te Kompleksi Fishta ne Velipoje. ✅E

  Shkodër 7 mars 09:24
  4.000 €
 • 5 foto
  Ambient biznesi me qira në Xhabiej
  Biznes ne shitje / me qera

  Ambient biznesi me qira në Xhabiej

  Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi me sipërfaqe 81 m² të ndodhur në katin e parë në X

  Shkodër 6 mars 15:18
  30.000 Lek
 • 2 foto
  Dyqan me qira tek Prek Cali
  Biznes ne shitje / me qera

  Dyqan me qira tek Prek Cali

  Sun Real Estate ofron me qira një dyqan të ndodhur në rrugën "Kardinal Mikel Koliqi". Dyqani ka si

  Shkodër 5 mars 16:52
  20.000 Lek
 • 2 foto
  Jepet me Qira Ambjent Biznesi ne Qender Shkoder.
  Lokale / Punetori / Magazina

  Jepet me Qira Ambjent Biznesi ne Qender Shkoder.

  ? Listim i Ri ? Jepet me qira Objekt biznesi sip 160m2 ?Ndodhet prane Sahatit , Shkoder ✅Es

  Shkodër 5 mars 10:51
  599 €
 • 3 foto
  Dyqan për qira në Pedonale.
  Biznes ne shitje / me qera

  Dyqan për qira në Pedonale.

  Sun Real Estate ofron me qira një dyqan me vendndohje në Pedonale. Ambienti ka sipërfaqe prej 21 m

  Shkodër 4 mars 15:40
  30.000 Lek
 • 4 foto
  Ambient biznesi me qira në Rus
  Biznes ne shitje / me qera

  Ambient biznesi me qira në Rus

  Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi të ndodhur në Rus. Ambienti ka sipërfaqe prej 50

  Shkodër 2 mars 17:57
  60.000 Lek
 • 4 foto
  OKAZION: Parking në shitje
  Biznes ne shitje / me qera

  OKAZION: Parking në shitje

  Sun Real Estate ofron për shitje një parking me sipërfaqe 450 m² dhe me vendndodhje në rrugën “Hasan

  Shkodër 1 mars 13:30
  595.000 €
 • 5 foto
  Dyqan për shitje në Sarreq
  Biznes ne shitje / me qera

  Dyqan për shitje në Sarreq

  Sun Real Estate ofron për shitje një dyqan të ndodhur në Sarreq. Dyqani ka sipërfaqe 40 m² dhe është

  Shkodër 1 mars 11:50
  85.000 €
 • 4 foto
  Dyqan me qira në Pedonale
  Biznes ne shitje / me qera

  Dyqan me qira në Pedonale

  Sun Real Estate ofron me qira një dyqan me vendndohje në Pedonale. Ambienti ka sipërfaqe prej 21 m²

  Shkodër 27 shkurt 15:47
  30.000 Lek
 • 3 foto
  Magazinë me qira te Policia
  Biznes ne shitje / me qera

  Magazinë me qira te Policia

  Sun Real Estate ofron me qira një magazinë me sipërfaqe 150 m² me vendndodhje te Drejtoria e Policis

  Shkodër 27 shkurt 11:23
  25.000 Lek
 • 7 foto
  Ambient biznesi me qira te Casa di Milano
  Biznes ne shitje / me qera

  Ambient biznesi me qira te Casa di Milano

  Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi në katin e dytë të ndodhur te Casa di Milano, rrug

  Shkodër 27 shkurt 11:08
  800 €
 • 4 foto
  Dyqan me qira pas Bibliotekës
  Biznes ne shitje / me qera

  Dyqan me qira pas Bibliotekës

  Sun Real Estate ofron me qira një dyqan me sipërfaqe 25 m² në katin e parë. Ka një vendndodhje mjaf

  Shkodër 27 shkurt 10:35
  20.000 Lek
 • 3 foto
  Objekt me qira pas Rektoratit
  Biznes ne shitje / me qera

  Objekt me qira pas Rektoratit

  Sun Real Estate ofron me qira një objekt të ndodhur në rrugën "Studenti", pas Rektoratit. Ambienti

  Shkodër 26 shkurt 18:19
  25.000 Lek
 • 3 foto
  Ambient biznesi me qira te Instituti
  Biznes ne shitje / me qera

  Ambient biznesi me qira te Instituti

  Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi me vendndodhje në rrugën “Hasan Riza Pasha” dhe me

  Shkodër 26 shkurt 17:41
  40.000 Lek
 • 3 foto
  Ambient biznesi me qira te Dekori
  Biznes ne shitje / me qera

  Ambient biznesi me qira te Dekori

  Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi/dyqan në katin përdhe në Parrucë, në rrugën “Arkit

  Shkodër 26 shkurt 17:14
  160 €
 • 3 foto
  Ambient biznesi me qira në Bulevardin Skënderbeu
  Biznes ne shitje / me qera

  Ambient biznesi me qira në Bulevardin Skënderbeu

  Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi të ndodhur në Bulevardin Skënderbeu, pranë Kinema

  Shkodër 26 shkurt 16:31
  40.000 Lek
 • 3 foto
  Dyqan me qira te Piano bar
  Biznes ne shitje / me qera

  Dyqan me qira te Piano bar

  Sun Real Estate ofron me qira një dyqan me sipërfaqe 63 m² në katin e parë me adresë: rruga “Vaso Ka

  Shkodër 26 shkurt 15:57
  30.000 Lek