Patundshmeri në shitje në Rajoni i Tiranës

 • 4 foto
  2+1+2Bllk, i Madh (125 m2) afer Shk. se Baletit
  Apartment / Banesa

  2+1+2Bllk, i Madh (125 m2) afer Shk. se Baletit

  Apartament i Vecante, 2+1+2Ballkone (125 m2) afer Shkolles se Baletit (Rr. Mihal Grameno) Zone e Pre

  Tiranë 26 janar 13:23
  125.000 €
 • 7 foto
  1+1 (58 m2) tek Gjim. Partizani
  Apartment / Banesa

  1+1 (58 m2) tek Gjim. Partizani

  Shitet Apt 1+1 (58 m2) tek Gjimnazi Partizani (Rr. Thanas Ziko) Zone e Preferuar me Mundesi Parkimi

  Tiranë 26 janar 13:23
  55.000 €
 • 7 foto
  Apt Gjigand 3+1+2WC+Ballkon (157 m2)Kristal Center
  Apartment / Banesa

  Apt Gjigand 3+1+2WC+Ballkon (157 m2)Kristal Center

  Shitet Apartament Gjigand 3+1+2WC+Ballkon (157 m2) tek Kristali (Rr. Rrapo Hekali - Kodra e Diellit)

  Tiranë 26 janar 13:22
  127.000 €
 • 9 foto
  Shitet Apt 3+1 (77 m2) tek Rr. Siri Kodra
  Apartment / Banesa

  Shitet Apt 3+1 (77 m2) tek Rr. Siri Kodra

  Shitet Apt 3 + 1 (77 m2) tek Rr. Siri Kodra me Hipoteke te Rregullt | Pjeserisht i Mobiluar | Kondic

  Tiranë 26 janar 13:19
  67.000 €
 • 11 foto
  APARTAMENT 1+1
  Apartment / Banesa

  APARTAMENT 1+1

  Shitet apartament 1+1 me hipoteke, ne vije te pare ne breg te detit kati 3(Gloria Palace& SPA) Objek

  Kavajë 25 janar 21:01
  50.000 €
 • 7 foto
  SHITET apartament 2+1 mbrapa gjimnazit Cajupi
  Apartment / Banesa

  SHITET apartament 2+1 mbrapa gjimnazit Cajupi

  Ne Tirane mbrapa gjimnazit Cajupi SHITET apartament 2+1me siperfaqe 80 m2. Apartamenti ndodhet ne ka

  Tiranë 25 janar 20:19
  55.000 €
 • 1 foto
  Shitet apartament 1+1
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament 1+1

  🏡Ne Tiranë , Lagj 6,Kombinat, Shitet Apartament 1+1 Me Cmim Okazion 🏡 💶Cmimi: 36,000€ 📌Vendndodhja:

  Tiranë 25 janar 16:29
  36.000 €
 • 5 foto
  SHITET APARTAMENT 2+1 NE ASTIR!
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT 2+1 NE ASTIR!

  Apartamenti ndodhet ne zonen e Astirit . Eshte i organizuar ne dy dhoma gjumi, nje ambient ndenje, a

  Tiranë 25 janar 11:27
  85.000 €
 • 5 foto
  2+1+Ballkon (75 m2) tek Globe | Mobilim Cilesor
  Apartment / Banesa

  2+1+Ballkon (75 m2) tek Globe | Mobilim Cilesor

  2+1+Ballkon (75 m2) Globe (Rr. Kongresi i Lushnjes) Zone me Mundesi Parkimi | Mobilim Cilesor | Kond

  Tiranë 25 janar 10:57
  64.500 €
 • 7 foto
  3+1+Ballkon (90 m2) tek Restorant Durresi (Parkim)
  Apartment / Banesa

  3+1+Ballkon (90 m2) tek Restorant Durresi (Parkim)

  Shitet Apartament 3+1+Ballkon (90 m2) tek Restorant Durresi (Rr. Ferit Xhajko) me Hipoteke te Rregul

  Tiranë 25 janar 10:56
  67.000 €
 • 7 foto
  3+1+2WC+Verande+Garazh (Perfshire ne Cmim)
  Apartment / Banesa

  3+1+2WC+Verande+Garazh (Perfshire ne Cmim)

  Super Apartament 3+1+2WC+VERANDE+GARAZH (2 Vende - Perfshire ne Cmim) (178 m2) i Dizenjuar me Arkite

  Tiranë 25 janar 10:54
  159.000 €
 • 11 foto
  Apartament te Liqeni i thate , FZ constrction
  Apartment / Banesa

  Apartament te Liqeni i thate , FZ constrction

  Shes Apartament 3+1+2banjo+ballkon e re e pabanuar tek liqeni i thate. Pozicionuar jug-lindje.Ndertu

  Tiranë 24 janar 20:00
  145.000 €
 • 4 foto
  Apartamente ne shitje ne qender te Tiranes
  Apartment / Banesa

  Apartamente ne shitje ne qender te Tiranes

  Shitet apartament 2+1, 1+1 dhe 3+1 ne pallat te ri ne qender te Tiranes te Bulevardi zogu 1. Pallati

  Tiranë 24 janar 17:54
  1.400 €
 • 9 foto
  SHITET apartament 3+1 tek Shkolla e Baletit
  Apartment / Banesa

  SHITET apartament 3+1 tek Shkolla e Baletit

  Ne Tirane prane Shkolles se Baletit SHITET apartament me siperfaqe totale 132 m2. Apartamenti ndodhe

  Tiranë 24 janar 14:59
  120.000 €
 • 7 foto
  SHITET shtepi 2 kate tek Vilat Amerikane
  Shtepi / Vila

  SHITET shtepi 2 kate tek Vilat Amerikane

  Ne Tirane prane vilave Amerikane mes qetesise dhe ajrit te paster SHITET shtepi 2 kate me siperfaqe

  Tiranë 24 janar 14:51
  250.000 €
 • 9 foto
  SHITET apartament 2+1 Fresku rruga e Teleferikut
  Apartment / Banesa

  SHITET apartament 2+1 Fresku rruga e Teleferikut

  Ne Tirane zona e Freskut rruga e Teleferikut SHITET apartament 2+1 me siperfaqe totale 103 m2. Apart

  Tiranë 24 janar 14:51
  82.000 €
 • 4 foto
  Shitet Apt i Ri 2+1+Bllk (92 m2) St. i Trenit
  Apartment / Banesa

  Shitet Apt i Ri 2+1+Bllk (92 m2) St. i Trenit

  Shitet Apartament 2+1 (92 m2) tek Stacioni i Trenit / Restorant Durresi, ne Pallat te Ri me Ashensor

  Tiranë 24 janar 13:33
  82.000 €
 • 5 foto
  1+1+Bllk, i Madh (71 m2) Kopshti Zoologjik
  Apartment / Banesa

  1+1+Bllk, i Madh (71 m2) Kopshti Zoologjik

  Mundesi: 1+1+Ballkon, i Madh (71 m2) tek Kopsheti Zoologjik (Zone nga me te Kerkuarat) ne Pallat te

  Tiranë 24 janar 13:33
  87.000 €
 • 3 foto
  Apartament ne shitje tke Vasil Shanto
  Apartment / Banesa

  Apartament ne shitje tke Vasil Shanto

  Shitet apartment 1+1 te blloku Vasil Shanto, Rruga Sulejam Delvina. Apartamenti eshte 55m2 i perbere

  Tiranë 24 janar 12:04
  1.300 €
 • 4 foto
  Shitet Apartament 2+1 ne Rrugen Aleksander Moisiu!
  Shtepi / Vila

  Shitet Apartament 2+1 ne Rrugen Aleksander Moisiu!

  Shitet Apartament 2+1 ne Rrugen Aleksander Moisiu ,ngjitur me Komisariatin nr.4 te Tiranes, me siper

  Tiranë 23 janar 22:30
  38.000 €
 • 7 foto
  1+1+2 Ballkone (65 m2) tek Kopshti Zoologjik
  Apartment / Banesa

  1+1+2 Ballkone (65 m2) tek Kopshti Zoologjik

  Shitet Apartament 1+1+2Ballkone, (65 m2) tek Kopshti Zoologjik (Rr. Peti) Zone e Preferuar | Pallat

  Tiranë 23 janar 20:42
  69.000 €
 • 0 foto
  Shitet apartament 2+1,prane shkolles Bajram Curri
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament 2+1,prane shkolles Bajram Curri

  Shitet apartament 2+1 me siperfaqe 80 m2 ne pallat ekzistues me tulla silikate te bardha.Apartamenti

  Tiranë 23 janar 18:18
  7.500.000 Lek
 • 0 foto
   SHITET 1+1 TE 5 MAJ
  Apartment / Banesa

  SHITET 1+1 TE 5 MAJ

  Shitet apartament 1+1 te Concord Center, Rruga 5 Maj.Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te te nje pall

  Tiranë 23 janar 15:49
  45.000 €
 • 0 foto
  Apartament 2+1 ne kompleksin Mangalem 21
  Apartment / Banesa

  Apartament 2+1 ne kompleksin Mangalem 21

  Apartament 2+1 me hapësirë të madhe e të mirësistemuar në një sipërfaqe prej 102.7 m2, i përshtatshë

  Tiranë 23 janar 15:24
  75.000 €
 • 6 foto
  Shitet Apartament 4+1
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 4+1

  Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Ali Demit, te rruga \"Idriz Dollaku\". Informacion mbi ap

  Tiranë 23 janar 13:03
  860.000 €
 • 7 foto
  Shitet Apartament 3+1 te Irfan Tomini
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 3+1 te Irfan Tomini

  Zona/Rruga : Irfan Tomin,te Shkolla 26 Nentori Shitet Apartament 3+1+2 tualete njera me dritare nat

  Tiranë 23 janar 12:45
  85.000 €
 • 6 foto
  Shitet Apartament 1+1 te Myslym Shyri
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 1+1 te Myslym Shyri

  Shitet Apartament 1+1 me sip 60 m² buze rruge kryesore, ndertim ekzistues pa ashensor, kati i 4 ose

  Tiranë 23 janar 08:38
  77.000 €
 • 3 foto
  Shitet Garazh 320m2 80000euro Tirane,Dritan Hoxha
  Garazh

  Shitet Garazh 320m2 80000euro Tirane,Dritan Hoxha

  Shitet Garazh 320 m2 Kati -1(nentok) Lartesia e Katit 2.7 ml Cmimi Okazion 80.000 euro. Shume i per

  Tiranë 22 janar 23:32
  80.000 €
 • 7 foto
  Shitet Apartament 3+1+2 te Ndre Mjeda,mbrapa Globe
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 3+1+2 te Ndre Mjeda,mbrapa Globe

  Zona/Rruga : Ndre Mjeda,mbrapa Globe Shitet Apartament 3+1+2 tualete me sip,140m ne katin 1 banim o

  Tiranë 22 janar 22:06
  140.000 €
 • 7 foto
  SHITET APARTAMENTPERBALL VILES ENVER!
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENTPERBALL VILES ENVER!

  Shitet apartament perballe ish Viles Enver ne zonen e Bllokut ! Prone me pamje teper te kendshme dhe

  Tiranë 22 janar 10:25
  350.000 €
 • 2 foto
  shitet 1+1 fresk teleferiku
  Apartment / Banesa

  shitet 1+1 fresk teleferiku

  Shitet apartament në zonën e Freskut në rrugën e Teleferikut, pranë restorant Deliut. Apartamenti nd

  Tiranë 22 janar 10:21
  37.000 €
 • 0 foto
  Apartament me Qera
  Apartment / Banesa

  Apartament me Qera

  Japim apartament me qera 2+1 kati 2 i mobiluar

  Tiranë 22 janar 08:18
  27.000 Lek
 • 5 foto
  SHTEPI DY KATE ME HIPOTEKE NE BATHORE
  Shtepi / Vila

  SHTEPI DY KATE ME HIPOTEKE NE BATHORE

  Shitet shtepi 2 kate lagjja nr 3 rruga Asdreni Bathore Kamez Tirane .me dokumenta te rregullta dhe h

  Tiranë 21 janar 17:58
  10.000.000 Lek
 • 5 foto
  Apt Gjigand 3+1+Ballkon ne Myslym Shyr - PARKET
  Apartment / Banesa

  Apt Gjigand 3+1+Ballkon ne Myslym Shyr - PARKET

  Shitet Apartament 3+1+Ballkon (112 m2) ne Myslym Shyr (Zone Perfekte) Parket Druri | Hapesire e Madh

  Tiranë 21 janar 17:57
  130.000 €
 • 0 foto
  Okazion Apartament, Kompleksi Mangalem21
  Shtepi / Vila

  Okazion Apartament, Kompleksi Mangalem21

  Apartament 1+1, me sipërfaqe 68.3 m2. Apartamenti ka një organizim shumë të mirë, me një ndarje të q

  Tiranë 21 janar 14:18
  50.000 €
 • 0 foto
  Okazion Apartament, Kompleksi Mangalem21
  Shtepi / Vila

  Okazion Apartament, Kompleksi Mangalem21

  Apartament 2+1, me sipërfaqe 97 m2. Apartamenti ka një organizim shumë të mirë, me një ndarje të qar

  Tiranë 21 janar 14:18
  71.000 €
 • 0 foto
  Okazion Apartament tek 21 Dhjetori
  Shtepi / Vila

  Okazion Apartament tek 21 Dhjetori

  Rezervimet ne 3 objekte te reja ne kompleksin Magnet sapo kane filluar! - Nxitoni te perfitoni tipo

  Tiranë 21 janar 14:18
  96.000 €
 • 0 foto
  Okazion Apartament, Kompleksi Mangalem21
  Shtepi / Vila

  Okazion Apartament, Kompleksi Mangalem21

  Apartament 2+1 me sipërfaqe 78.8 m2. Apartamenti me orientim në Veri dhe Lindje ajroset dhe ndriçohe

  Tiranë 21 janar 14:18
  58.000 €
 • 0 foto
  Okazion Apartament, Kompleksi Mangalem21
  Shtepi / Vila

  Okazion Apartament, Kompleksi Mangalem21

  Apartament 2+1, me sipërfaqe 82 m2, i orientuar në Lindje dhe Veri. Tualeti aksesohet nga korridori

  Tiranë 21 janar 13:35
  60.000 €
 • 0 foto
  APARTAMENT 1+1 PER SHITJE TE MALI I ROBIT
  Apartment / Banesa

  APARTAMENT 1+1 PER SHITJE TE MALI I ROBIT

  Shitet apartament 1+1 te Mali i Robit. Organizohet ne nje dhome ndenje te perbashket me ambientin e

  Kavajë 21 janar 13:32
  43.000 €
 • 5 foto
  SHITET APARTAMENT 1+1+DEPO NE RRUGEN E BOGDANEVE
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT 1+1+DEPO NE RRUGEN E BOGDANEVE

  Shitet apartament 1+1+depo ne Rrugen e Bogdaneve. Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje dhe ga

  Tiranë 21 janar 13:29
  98.000 €
 • 6 foto
  SHITET APARTAMENT 2+1 NE FRESK!
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT 2+1 NE FRESK!

  Apartamenti ndodhet ne zonen e Teleferikut. Eshte i organizuar ne dy dhoma gjumi, nje ambient ndenje

  Tiranë 21 janar 12:24
  61.000 €
 • 11 foto
  JEPET ME QERA 3+1+ GARAZHD/ KOMPLEKSI NOBIS
  Apartment / Banesa

  JEPET ME QERA 3+1+ GARAZHD/ KOMPLEKSI NOBIS

  Apartament 3+1 + post parkimi me qera; zona; “ KOMPLEKSI NOBIS” Apartamenti ndodhet në një nga zona

  Tiranë 21 janar 11:30
  1.400 €
 • 9 foto
  OKAZION; Shitet apartament 2+1/ Pogradec📌
  Apartment / Banesa

  OKAZION; Shitet apartament 2+1/ Pogradec📌

  Apartamenti ndodhet mbrapa hotel "Perla". Me sipërfaqe totale prej 87m2, në katin e V-të banim. A

  Tiranë 21 janar 11:28
  33.000 €
 • 6 foto
  OKAZION; Shitet apartament 1+1/Zona; Pogradec📌
  Apartment / Banesa

  OKAZION; Shitet apartament 1+1/Zona; Pogradec📌

  Apartamenti ndodhet pranë hotel "Perla",me sipërfaqe totale prej 63m2, në katin e I-të banim. Aparta

  Tiranë 21 janar 11:27
  26.000 €
 • 9 foto
  𝐒𝐡𝐢𝐭𝐞𝐭: 𝐀𝐩𝐚𝐫𝐭𝐚𝐦𝐞𝐧𝐭 𝟏+𝟏/ 𝐩𝐞̈𝐫𝐛𝐚𝐥𝐥𝐞̈ 𝐓𝐨𝐩𝐭𝐚𝐧 𝐂𝐞𝐧𝐭𝐞𝐫
  Apartment / Banesa

  𝐒𝐡𝐢𝐭𝐞𝐭: 𝐀𝐩𝐚𝐫𝐭𝐚𝐦𝐞𝐧𝐭 𝟏+𝟏/ 𝐩𝐞̈𝐫𝐛𝐚𝐥𝐥𝐞̈ 𝐓𝐨𝐩𝐭𝐚𝐧 𝐂𝐞𝐧𝐭𝐞𝐫

  Apartamenti ndodhet në qendër të Tiranës, përballë qendrës tregtare "Toptani". I përshtatshëm edhe

  Tiranë 21 janar 11:27
  82.000 €
 • 9 foto
  OKAZION; Shiten apartamente " TOUCH OF SUN"
  Apartment / Banesa

  OKAZION; Shiten apartamente " TOUCH OF SUN"

  Një kompleks rezidencial modern i vendosur në pjesën juglindore të Tiranës. Ndodhet vetëm 0.5 km n

  Tiranë 21 janar 11:25
  1.000 €
 • 11 foto
  SHITET APARTAMENT + DYQAN Rr; IRFAN TOMINI
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT + DYQAN Rr; IRFAN TOMINI

  Apartament 2+1 ne shitje; /rruga” Irfan Tomini Apartamenti ka një sip. prej 73m², kati i I-rë banim

  Tiranë 21 janar 11:25
  80.000 €
 • 5 foto
  OKAZION; Shitetapartament 1+1/Zona; Pogradec📌
  Apartment / Banesa

  OKAZION; Shitetapartament 1+1/Zona; Pogradec📌

  Apartamenti ndodhet pranë hotel "Perla",me sipërfaqe totale prej 60m2, në katin e II-të banim. Apart

  Tiranë 21 janar 11:23
  25.000 €
 • 5 foto
  SHITEN APARTAMENTE/KOMPLEKSI
  Apartment / Banesa

  SHITEN APARTAMENTE/KOMPLEKSI

  SHITEN APARTAMENTE TEK KOMPLEKSI; TIRANA GARDEN BUILDING:Rr;KAVAJES Një kompleks gjigand, kullë "mu

  Tiranë 21 janar 11:23
  110.000 €