• 2 foto
  shiten kallamat zx 9 2003 bejn per xhdolloj
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  shiten kallamat zx 9 2003 bejn per xhdolloj

  shiten kallama per xhdo lloj motorri te madh si zx 9 zx 10 yamaha r1 tdm 900 tenere 600&750 eshu

  Pogradec 29 gusht 17:54
  120 €
 • 0 foto
  Honda HORNET 2002 Hekura Mbajtes per Valixhe
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Honda HORNET 2002 Hekura Mbajtes per Valixhe

  Shiten hekurat origjinal mbajtes per valixhe/kosh, mbrapa per motorr HONDA HORNET 600/900, VITI 1999

  Tiranë 29 gusht 14:54
  7.000 Lek
 • 2 foto
  PASQYRA TMAX 2008-2011
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  PASQYRA TMAX 2008-2011

  Shiten pasqyra per TMAX per modelet e vitit 2008-2011, te reja ne kuti, nuk jane Genuine, i pata po

  Tiranë 29 gusht 14:54
  5.000 Lek
 • 3 foto
  Mbajtes telefoni
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Mbajtes telefoni

  Mbajtes telefoni per motorr ose biciklete. Materiali metal shum rrezistent.. Rrotullohet 360 grade.

  Tiranë 28 gusht 18:56
  25 Lek
 • 0 foto
  shmigavac me led
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  shmigavac me led

  shes shmigavac me led e re per ma shum info kontaktoni nr ose viber 38345631255

  Prizren 28 gusht 06:06
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  pjes per peugeot speedfight
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  pjes per peugeot speedfight

  Shes pjes per peugeot speedfight per ma shum info kontaktono nr ose viber 38345631255

  Prizren 28 gusht 06:06
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  shtop me led
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  shtop me led

  shes shtop me led per bnw yamaha tomos etj per ma shum info kontakroni nr ose viber

  Prizren 28 gusht 06:06
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Pjes per peugeot speedfight
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Pjes per peugeot speedfight

  Shes pjes per peugeot speedfight per ma shum info kontaktono nr ose viber 38345631255

  Prizren 28 gusht 06:06
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Pjes per peugeot speedfight
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Pjes per peugeot speedfight

  Shes pjes per peugeot speedfight per ma shum info kontaktono nr ose viber 38345631255

  Prizren 28 gusht 06:06
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Biciklet Lakes 20 coll me 6 shpejtsi
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Biciklet Lakes 20 coll me 6 shpejtsi

  Shitet biciklet e posa ardhur nga Gjermania osht shum e mir ka 6 shpejtsi ulsen Sport ka dinamon per

  Prishtinë 26 gusht 06:16
  90 €
 • 8 foto
  shiten
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  shiten

  Shesim pjes per scotera ka shumm llojev trea dhe të perdorura si dhe blejm skutera të llojev të ndry

  Prishtinë 26 gusht 00:17
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet super biqi
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Shitet super biqi

  Po thujse e re Nr 0695867068

  Lezhë 24 gusht 17:54
  199 €
 • 3 foto
  biciklet EXTE
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  biciklet EXTE

  e ardhur nga gjermania

  Tiranë 24 gusht 15:34
  300 €
 • 3 foto
  Marmit Akrapovich
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Marmit Akrapovich

  Shitet per arsye mosperdorimi. Te interesuarit te kontaktojn Whats up

  Korçë 22 gusht 22:54
  100 €
 • 4 foto
  dyer per garazha
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  dyer per garazha

  dyer per garazha

  Kamenicë 22 gusht 18:04
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Guma 245/45/17
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Guma 245/45/17

  Guma 245/45/17 te perdoruna vetem 1 Muj per me shum ne tele 38349520555 ose 044588288

  Pejë 22 gusht 12:04
  120 €
 • 3 foto
  Helmet
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Helmet

  shitet helmeta osht e perdort per brenda osht shum e rujtne viber: +386 49 198 904

  Mitrovicë 21 gusht 12:07
  20 €
 • 5 foto
  Auspuh
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Auspuh

  Auspuh per motor komplet me grana

  Pejë 21 gusht 12:06
  99 €
 • 1 foto
  Pjese kembimi per Suzuki TL SV
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Pjese kembimi per Suzuki TL SV

  Pjese kembimi per Suzuki TL 1000cc 2004 SV 1000cc 2008 te ardhura nga Italia.Aldo-Moto

  Tiranë 21 gusht 02:54
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Pjese per te gjith llojet e motorrave
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Pjese per te gjith llojet e motorrave

  Pjese Kembimi per te gjith llojet e motorave plastika grupe goma te ardhura nga italia. Aldo - Moto

  Tiranë 21 gusht 02:45
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Pjese per kymco xcity 500 karburat kymco 300cc i
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Pjese per kymco xcity 500 karburat kymco 300cc i

  Pjese kymco 500cc karburator dhe kymco xcity 300cc injeksion

  Tiranë 21 gusht 02:34
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Pies per Yamaha virago 250cc
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Pies per Yamaha virago 250cc

  Pies per Yamaha virago 250cc

  Tiranë 21 gusht 02:34
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Pjese per suzuki burgman 650cc
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Pjese per suzuki burgman 650cc

  Pjese per suzuki burgman 650cc te ardhur nga Italia. Aldo-Moto

  Tiranë 21 gusht 02:34
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Pjese per kymco 2015
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Pjese per kymco 2015

  Pjese per kymco viti 2015 Aldo-Moto

  Tiranë 21 gusht 02:34
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Parafango kroskot xham plastika per Aprilia Atlant
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Parafango kroskot xham plastika per Aprilia Atlant

  Parafango,kroskot,xham,plastika per Aprilia Atlantic 200cc 500cc. Aldo-Moto

  Tiranë 21 gusht 02:34
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  helmet per motorr
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  helmet per motorr

  shes shlem per motorr

  Prishtinë 20 gusht 12:14
  60 €
 • 5 foto
  fellne Range rover 20 coll me goma
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  fellne Range rover 20 coll me goma

  shes fellne per range rover 20 coll Me goma komlet hankook. 3 muj perdorne 044550095 range rover dis

  Prizren 19 gusht 05:05
  990 €
 • 2 foto
  Akrapovic marmit e re 2018
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Akrapovic marmit e re 2018

  Marmit akrapovic e re e kompletuar ne kuti 2018

  Vlorë 18 gusht 20:56
  90 €
 • 0 foto
  shes karrika
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  shes karrika

  shes karrika me shumic me pakic shum lloje

  Prishtinë 18 gusht 11:24
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Mbrojtse per Vespa GTS 300 ORIGJINAL
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Mbrojtse per Vespa GTS 300 ORIGJINAL

  Mrojtse e perdorur po ne gjendje te mir. qmimi FIX

  Prizren 18 gusht 09:24
  120 €
 • 2 foto
  kokor motori 2000.Leke
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  kokor motori 2000.Leke

  kokor motori 2000.Leke

  Tiranë 17 gusht 10:44
  2.000 Lek
 • 3 foto
  Disk dhe gome 21-she Harley Davidson
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Disk dhe gome 21-she Harley Davidson

  Shes disk dhe gome 21-she Harley Davidson. Cmimi i diskutueshem ose mundesi nderrimi me aksesore te

  Tiranë 16 gusht 19:35
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Ndihmë dhe financim për të gjithë në 48 orë.
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Ndihmë dhe financim për të gjithë në 48 orë.

  [email protected] Përshëndetni të gjithë. Ne jemi një institucion financiar që

  Tiranë 16 gusht 17:40
  5.000.000 €
 • 3 foto
  Goma per ATV Origjinale
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Goma per ATV Origjinale

  Shes gomat e para per motorr me 4 rrota ( ATV ) Ne gjendje te mire Jan pa demtime si psh. çarje , pu

  Kurbin 16 gusht 12:34
  20 Lek
 • 3 foto
  GPS tracker per motorra makina etj GSM/GPS/GPRS
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  GPS tracker per motorra makina etj GSM/GPS/GPRS

  REAL TIME GPS/GPRS/GSM TRACKER GPS tracker per motorra makina etj. Sh i thjeshte per tu montuar. ke

  Elbasan 16 gusht 10:35
  5.500 Lek
 • 5 foto
  Goma motorri
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Goma motorri

  Goma motorri te perdorura

  Lezhë 16 gusht 08:35
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Xhup me mbrojtese origjinal Yamaha
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Xhup me mbrojtese origjinal Yamaha

  Xhup origjinal Yamaha, ne gjendje shume te mire, me mbrojtese, per trupa te medhenj Masa L, cmimi 10

  Tiranë 16 gusht 00:55
  80 €
 • 3 foto
  Xhup me mbrojtese per te 4 stinet
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Xhup me mbrojtese per te 4 stinet

  Xhup me mbrojtese per te 4 stinet. Ka 3 shtresa dhe behet si per dimrin e ftohte ashtu edhe per vere

  Tiranë 16 gusht 00:55
  100 €
 • 7 foto
  Pantallona lekure nr 52 me mbrojtese
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Pantallona lekure nr 52 me mbrojtese

  Pantallona lekure shume cilesore, si te reja, asnje gervishjte apo shenje perdorimi, nr 52 me mbrojt

  Tiranë 16 gusht 00:54
  60 €
 • 1 foto
  Shiten pjese te perdorura per Triumph 675
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Shiten pjese te perdorura per Triumph 675

  Shiten pjese te perdorura per Triumph 675 Blejme dhe shesim motorra per pjese kembimi. Motorra te a

  Tiranë 16 gusht 00:54
  1.200 Lek
 • 4 foto
  Pantallona kundra shiut origjinale BMW
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Pantallona kundra shiut origjinale BMW

  Pantallona kundra shiut Gore-Tex origjinale BMW, Cross - Touring, ne gjendje shume te mire, Cmimi 70

  Tiranë 16 gusht 00:54
  60 €
 • 1 foto
  Shiten zinxhire motorresh ne gjendje shume te mire
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Shiten zinxhire motorresh ne gjendje shume te mire

  Shiten zinxhire motorresh ne gjendje shume te mire. Per motorr sportive me cmime te lira. Blejme d

  Tiranë 16 gusht 00:54
  13 €
 • 0 foto
  Filter K&N Kawasaki 636 i ri - Cmimi 40 euro
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Filter K&N Kawasaki 636 i ri - Cmimi 40 euro

  Filter K&N Kawasaki 636, i shkon modeleve pas 2004, filtri eshte i ri - Cmimi 40 euro Blejme dh

  Tiranë 16 gusht 00:54
  35 €
 • 2 foto
  Balle dhe parafango origjinale KTM , 100 euro
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Balle dhe parafango origjinale KTM , 100 euro

  Balle dhe parafango origjinale KTM, te pershtatshme per tu vendosur ne cdo lloj modeli si Yamaha XT

  Tiranë 16 gusht 00:54
  30 Lek
 • 1 foto
  Shitet per pjese ose i gjithe Triumph 1050
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Shitet per pjese ose i gjithe Triumph 1050

  Triumph Speed Triple 1050cc i 2006. Motorri ska dokumenta. Ka prishur vetem motorrinon. Ndez me te s

  Tiranë 16 gusht 00:54
  100 €
 • 4 foto
  PJESE PER HONDA GOLWING 1500cc
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  PJESE PER HONDA GOLWING 1500cc

  SHITEN PJES PER HONDA GOLDWING 1500 KUBIK VITI 88 DERI NE 98.

  Tiranë 15 gusht 23:35
  500 €
 • 8 foto
   Kosa Bicikla prej zvicre
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Kosa Bicikla prej zvicre

  Kosa , bicikla edhe sende tjera , Per qmim i Kosat 250/160/ 140 / bicilat 100/130

  Lipjan 15 gusht 18:14
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Pjese kembimi per yamaha tdm 900 2003- 2012 linje
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Pjese kembimi per yamaha tdm 900 2003- 2012 linje

  yamaha tdm 900 linje e kompletuar 70 euro si dhe 2 filtra ajri te kompletuara 50euro

  Pogradec 14 gusht 23:35
  70 Lek
 • 7 foto
  Pjeset e grupit zx9r 900 2002 2003
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Pjeset e grupit zx9r 900 2002 2003

  SHITEN PJESET E GRUPIT TE KAWASAKIT ZX9R 900 2002-2003 si TESTAT CILINDER PISTONA BIELL VOLLANT FUSH

  Pogradec 14 gusht 23:35
  50 €
 • 5 foto
  Shitet KTM 450 EXC-F
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Shitet KTM 450 EXC-F

  Shitet KTM 450 EXC-F viti i prodhimit 17.10.2017 motorri asht ne gjendje shum te mir me vetem 18.4 o

  Ferizaj 13 gusht 13:04
  7.600 €