• 3 foto
  Jakne
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Jakne

  JAKne per motor

  Prizren 20 shkurt 02:46
  40 €
 • 0 foto
  Regler per skuter pezho IRI Pa perdor
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Regler per skuter pezho IRI Pa perdor

  Shitet regleri mbushsi i dinames iri pa perdor hiq pi frances

  Gjilan 19 shkurt 16:06
  50 €
 • 1 foto
  OKAZION - per papaq
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  OKAZION - per papaq

  Shiten kallcuqet Te pjesa Bateris ansore Te reja 2 € copa

  Tiranë 19 shkurt 01:54
  2 €
 • 0 foto
  Shitet motori 80cc me 5 shpejtsi husqvarna 2007
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Shitet motori 80cc me 5 shpejtsi husqvarna 2007

  Shitet motori per kross apo tjer motora husqvarna 80 cc me instalim me të gjitha pjeset Ka 5 shpej

  Prishtinë 18 shkurt 22:25
  70 €
 • 7 foto
  suzuki
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  suzuki

  shiten pjes suzuki grupi per pjes disk mbrapa koron zinxhir pinjon radiator pistoncina frenave mbrap

  Elbasan 18 shkurt 15:36
  250 €
 • 5 foto
  Shesim pjes të reja si dhe të perdorura
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Shesim pjes të reja si dhe të perdorura

  Shesim pjes per scotera ka shumm llojev trea dhe të perdorura si dhe blejm skutera të llojev

  Prishtinë 17 shkurt 10:04
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  honda 125.cc
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  honda 125.cc

  shes keto pjes per honda qeper 125.cc. llamellat.25.e tregusit.te dyt 10.e pasqyret 20.e.amortizerat

  Prishtinë 16 shkurt 23:06
  10 €
 • 3 foto
  Shiten amortizatore per cdo lloj Caferacer
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Shiten amortizatore per cdo lloj Caferacer

  Komplet i perparme amortizatoresh Showa per Honda Hornet ose Triumph 675, ose i pershtashem per cfar

  Tiranë 16 shkurt 16:46
  270 €
 • 0 foto
  Pjese per Ducati Monster Multistrada 748 etj
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Pjese per Ducati Monster Multistrada 748 etj

  Shiten Pjese te perdorura por ne gjendje shume te mire per shume lloje Ducati si Monster, Multistrad

  Tiranë 16 shkurt 16:46
  50 €
 • 0 foto
  Te gjitha pjeset per Yamaha R6 te vitit 2001-2003
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Te gjitha pjeset per Yamaha R6 te vitit 2001-2003

  Shiten te gjitha pjeset per Yamaha R6 te vitit 2001-2003 Blejme dhe shesim motorra per pjese kembimi

  Tiranë 16 shkurt 16:45
  120 €
 • 7 foto
  Veshje te ndryshme motorrash - Cmime te arsyeshme
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Veshje te ndryshme motorrash - Cmime te arsyeshme

  Veshje te ndryshme motorrash - Cmime te arsyeshme Raxhi Whatsup Viber SMS 0698421215 Blejme dhe she

  Tiranë 16 shkurt 16:44
  40 €
 • 1 foto
  Pjese per Piaggio X9 250
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Pjese per Piaggio X9 250

  Pjese kembimi per Piaggio X9 250 pjes grupi plastikat goma disqe.

  Tiranë 16 shkurt 01:34
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Pjese per te gjith llojet e motorrave
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Pjese per te gjith llojet e motorrave

  Pjese Kembimi per te gjith llojet e motorave plastika grupe goma te ardhura nga italia.Aldo-Moto

  Tiranë 15 shkurt 23:36
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Pjese per te gjith llojet e motorrave
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Pjese per te gjith llojet e motorrave

  Pjese Kembimi per te gjith llojet e motorave plastika grupe goma te ardhura nga italia.Aldo-Moto

  Tiranë 15 shkurt 23:36
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Pjese per te gjith llojet e motorrave
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Pjese per te gjith llojet e motorrave

  Pjese Kembimi per te gjith llojet e motorave plastika grupe goma te ardhura nga italia. Aldo - Moto

  Tiranë 15 shkurt 23:35
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Veshje Motociklete (DAINESE)
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Veshje Motociklete (DAINESE)

  Veshje per motociklete origjinale te firmes Dainese. Paliceta xhuboks jelek per meshkuj. Pantallona

  Tiranë 15 shkurt 22:54
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  KLR
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  KLR

  Shes maqinen per kawasaki KLR 600 . I mungon vetem zinxhiri i fazes . per te tjerat garantoj . Veten

  Gjakovë 15 shkurt 21:27
  250 €
 • 4 foto
  Shes 4 Rrota per motorr Jawa 250, 350
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Shes 4 Rrota per motorr Jawa 250, 350

  Shes 2 rrota te para dhe 2 te mbrapme per motorr Jawa 250 ose 350, Jan me tgjitha, bashk me tambure,

  Kavajë 15 shkurt 13:55
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kosov
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Kosov

  Kompjuter komplet veq duhet mi dhan restart shtepizez per ma shum ne viber me shkruani +37745644157

  Skënderaj 14 shkurt 23:26
  50 €
 • 3 foto
  Shiten
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Shiten

  Shiten mbrojtse syza dorza te pa perdorura, kaciga vetem niher e perdorur

  Mitrovicë 14 shkurt 11:24
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Helmetë M
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Helmetë M

  Helmetë M

  Prishtinë 14 shkurt 09:26
  120 €
 • 3 foto
  Pasqyre nga zvicrra
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Pasqyre nga zvicrra

  Pasqyre nga zvicrra

  Prishtinë 14 shkurt 09:26
  35 €
 • 3 foto
  shiten maskat kawasaki zx6r 636 2005-06
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  shiten maskat kawasaki zx6r 636 2005-06

  shiten dy maskat e poshtme si dhe bishti per kawasaki 636 zx6r 2005-2006 maskat jane ne gjendje s

  Ferizaj 12 shkurt 23:28
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  goma per kros
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  goma per kros

  te ardhura nga ch

  Ferizaj 11 shkurt 23:06
  100 €
 • 3 foto
  Motor
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Motor

  Motor 4 koh 150 kubik viti 2002 pa letra

  Tiranë 11 shkurt 17:44
  250 €
 • 4 foto
  Goma
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Goma

  Pireli Diablo Supercorsa 120/70/17 Pireli Diablo Supercorsa 200/55/17 Qmimi 180€ Metzeler Sportec m7

  Prishtinë 10 shkurt 21:20
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  bandash 3 copa 22.5
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  bandash 3 copa 22.5

  bandash 315 22.5 ngjendje tmir 3 bandashikom mishit kushointresun qmimi ivolitshum 15 ero copa

  Lipjan 10 shkurt 21:18
  15 €
 • 2 foto
  Shtop me Led per aerox tomos bnw etj
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Shtop me Led per aerox tomos bnw etj

  Shitet shtop me led per ma shum informata kontaktoni tel ose viber...

  Prizren 10 shkurt 19:09
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Pjes per yamaha aerox
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Pjes per yamaha aerox

  Shitet pjes per aerox per ma shum informata kontaktoni nr ose viber

  Prizren 10 shkurt 19:06
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Valixhe per motocikleta
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Valixhe per motocikleta

  Valixhe per motocikleta plus kokore (skafanda) Me.marrveshje

  Kavajë 10 shkurt 15:44
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Gume dhe badash per motorr 130/90/17
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Gume dhe badash per motorr 130/90/17

  gum dhe badash per motorr 130/90/17 numri 3.50/18 numei 100/90-18 te044450786 ipko 049 930947

  Lipjan 10 shkurt 13:06
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Fiat
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Fiat

  Në gjendje shum te mir

  Lushnjë 9 shkurt 18:38
  90.000 Lek
 • 1 foto
  Goma Me bandash
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Goma Me bandash

  Goma Me bandash per biciklet jan 26 jan n gjendje te mir siq po shifen n foto

  Shtime 9 shkurt 01:14
  35 €
 • 2 foto
  Goma motorash me shumic dhe pakic
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Goma motorash me shumic dhe pakic

  Gomat jan 50 cope numra --16---17--19----21 keto ne foto .cmimi tek e tek 25 leke copa .me shumic ka

  Tiranë 8 shkurt 09:55
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Hover Board ndrrohet me iphone 6
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Hover Board ndrrohet me iphone 6

  Hoverboard i perdorur mirepo fuksionsl me disa gritha. I ardhur nga zvicra, ndrrime boj me iphone 6,

  Gjilan 7 shkurt 19:14
  130 €
 • 2 foto
  XHEKE LEKURE XHEKJA ESHTE NE GJENDJE SHUM TE MIRE
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  XHEKE LEKURE XHEKJA ESHTE NE GJENDJE SHUM TE MIRE

  XHEKE LEKURE ESHTE APOSTAFAT PER ATA QE NGASIN MOTOR XHEKJA ESHTE NE GJENDJE SHUM TE MIRE ESHTE PER

  Korçë 7 shkurt 14:54
  50 €
 • 1 foto
  Atlete kepuce alpinestar me pjes lekure nr 43
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Atlete kepuce alpinestar me pjes lekure nr 43

  30 mi leke te vjetra me pjes lekure dhe pas pjes si karboni plastike be the dhe te mire pa grisje e

  Tiranë 6 shkurt 16:54
  3.000 Lek
 • 4 foto
  Shiten amortizatore per cdo lloj Caferacer
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Shiten amortizatore per cdo lloj Caferacer

  Amortizatore komplet Suzuki Gsx1000R me gjithe kryqe dhe aks, me frena dhe disqet komplet. Merrni ne

  Tiranë 5 shkurt 17:35
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kerkoj Grup per AV Agusta 2006 F4 1000
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Kerkoj Grup per AV Agusta 2006 F4 1000

  Kerkoi Grup per Agusta 2006 Kontakt 0037744744484 Viber

  Tiranë 5 shkurt 16:34
  11 €
 • 1 foto
  Këtu është zgjidhja. Në 3 ditët e para në llogaritë tuaja bankare.
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Këtu është zgjidhja. Në 3 ditët e para në llogaritë tuaja bankare.

  Përshëndetje. Për kërkesat tuaja në lidhje me kredinë ; ju mund të më kontaktoni drejtpërdrejt në e

  Leposaviq 5 shkurt 08:01
  120 €
 • 0 foto
  RENT A CAR
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  RENT A CAR

  RENT A CAR VETURA ME QERA

  Fushë Kosovë 5 shkurt 04:04
  1 €
 • 7 foto
  Pjes per motorra
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Pjes per motorra

  Peuegot suzuki honda kawasaki yamaha piaggio gilera

  Gjakovë 4 shkurt 23:15
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Moto Pjes Argjendi
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Moto Pjes Argjendi

  posedoim pjes per motorra te reja dhe te perdorura kontakt ne nr 044189300 ose 045528243

  Gjakovë 4 shkurt 23:14
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Kromatur Beverly 300 500
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Kromatur Beverly 300 500

  Kromatur Beverly

  Tiranë 4 shkurt 01:44
  40 €
 • 2 foto
  Pjese per burgman 650 400 viti 2005 2008
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Pjese per burgman 650 400 viti 2005 2008

  Pjese kembimi te ardhura nga Italia per burgman 650 400 Aldo-Moto

  Tiranë 4 shkurt 01:44
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Veshje( xhup) motorri numri XL lekure i perdorur
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Veshje( xhup) motorri numri XL lekure i perdorur

  Veshje motorri me numer XL lekure ne gjendje shume te mire pothuajse i ri Cmimi 140 euro cel:+355696

  Tiranë 3 shkurt 22:56
  140 €
 • 3 foto
  Disqe per Supermoto - Supermotard 270 euro
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Disqe per Supermoto - Supermotard 270 euro

  Disqet montohen ne KTM por mund ti shkojne edhe markave dhe modeleve me te tjera - 270 euro Blejme

  Tiranë 3 shkurt 14:57
  40.000 Lek
 • 4 foto
  Marmita te nikeluara per Harley
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Marmita te nikeluara per Harley

  Marmita te nikeluara per Harley dhe cdo lloj modeli Chopper.... Cmimi 100 euro per te dyja ose 50 eu

  Tiranë 3 shkurt 14:56
  150 €
 • 3 foto
  rimorkio per vetura
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  rimorkio per vetura

  rimorkio per vetura me klip kiper viti prodhimit 2002 e regjistruar

  Ferizaj 3 shkurt 12:04
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Helmet per Motor
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Helmet per Motor

  Helmet ne gjendje te rregullt firma Caberg e ardhur nga Zvicrra .

  Gjilan 3 shkurt 07:25
  35 €