Prizren

Shtepi & Familje në shitje në Prizren

 • 1 foto
  Mbajtese per qirinje nga metali
  Mobilje

  Mbajtese per qirinje nga metali

  Mbajtese antike per qirinje nga metali Qmimi eshte 20 euro.

  Prizren 7 shtator 09:43
  20 €
 • 11 foto
  ZBRITJE DYER TE DHOMAVE Kontakto:044330954
  Materiale ndertimi

  ZBRITJE DYER TE DHOMAVE Kontakto:044330954

  Prodhojm dyer dhe dritare me te gjitha dimenzionet dyer te dhomave dyr te hymjes dyer te banjos Dyer

  Prizren 7 shtator 09:30
  60 €
 • 2 foto
  Tabure- Ulese / tavoline
  Mobilje

  Tabure- Ulese / tavoline

  Shitet tabureja - ulesja e cila mund te perdoret edhe si tavoline (me nje xham). Eshte ne gjendje sh

  Prizren 6 shtator 20:46
  35 €
 • 1 foto
  Motor i ri paperdorun lavatriq gorenje
  Teknik dhe paisje

  Motor i ri paperdorun lavatriq gorenje

  shes motorin per lavatriqin gorenje ps 306 bm bsp

  Prizren 6 shtator 19:35
  40 €
 • 8 foto
  Maqina te zdruktaris
  Makina dhe vegla

  Maqina te zdruktaris

  bej edhe nderrim me gjera te ndyshme per me shum na konkaktoni 044533005

  Prizren 6 shtator 18:38
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  maqina dhe vegla zdruktarie
  Makina dhe vegla

  maqina dhe vegla zdruktarie

  maqina dhe vegla te zdruktaris keto ne foto per ma shumm konkaktoni ne numri 044 533 005 dhe viber q

  Prizren 6 shtator 18:38
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Karrika dhe Tavolina
  Mobilje

  Karrika dhe Tavolina

  shitet invertari: shanke, 6 tavolina, 25 karrika, 9 rafte murri dhe frize per pije. Si qe mundeni me

  Prizren 6 shtator 15:25
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  shes dhom xhum
  Mobilje

  shes dhom xhum

  shes dhomen e gjymit pajpgi per mashum na kontaktoni

  Prizren 6 shtator 13:44
  290 €
 • 0 foto
  Shporet i druve
  Teknik dhe paisje

  Shporet i druve

  Shitet shporeti i druve me fur ne gjendje te mire pa qynga

  Prizren 6 shtator 13:04
  60 €
 • 12 foto
  dhoma gjumi +38349200094
  Mobilje

  dhoma gjumi +38349200094

  Dhoma gjumi me porosi dyer dhe separe me dizajne dhe ngjyra sipas porosis +38345327459 +38349200094

  Prizren 6 shtator 09:36
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Krevet dhe luhatese per femije
  Mobilje

  Krevet dhe luhatese per femije

  Shiten krevet me luhatese, luhatese me rryme si dhe nje maksikoze per femije me cmim shume te volits

  Prizren 6 shtator 09:25
  100 €
 • 11 foto
  tavolina separe +38345327459
  Materiale ndertimi

  tavolina separe +38345327459

  Prodhojme separe tavolina me dizajne edhe ngjyra te ndryshme me cilesi te lart ngjyra sipas porosis

  Prizren 5 shtator 19:00
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Komoda per tv
  Mobilje

  Komoda per tv

  Shes komoden per tv 15euro

  Prizren 5 shtator 18:49
  15 €
 • 4 foto
  Shitet Mobilje
  Mobilje

  Shitet Mobilje

  Shiten moblijet gati se te reja shum pak te perdora.Nuk kan asni lloj demtimi jan shum te rahatshme

  Prizren 5 shtator 17:31
  200 €
 • 0 foto
  Makina per prerje wacker
  Makina dhe vegla

  Makina per prerje wacker

  Ne gjendje te rregullt

  Prizren 5 shtator 15:32
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  tavolina separe +38345327459
  Mobilje

  tavolina separe +38345327459

  Prodhojme separe tavolina me dizajne edhe ngjyra te ndryshme me cilesi te lart ngjyra sipas porosis

  Prizren 5 shtator 12:44
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  tavolina separe +38345327459
  Materiale ndertimi

  tavolina separe +38345327459

  Punojm tavolina separe me modele e ngjyra te ndryshme me kalitet te lart punojm edhe me porosi 04494

  Prizren 5 shtator 11:35
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  tavolina separe +38345327459
  Materiale ndertimi

  tavolina separe +38345327459

  Punojm tavolina separe me modele e ngjyra te ndryshme me kalitet te lart punojm edhe me porosi 04494

  Prizren 5 shtator 11:21
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Makina llamperi-patos
  Makina dhe vegla

  Makina llamperi-patos

  Makina eshte per llamper e patos ne gjendje shum te mire

  Prizren 5 shtator 10:21
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  separe tavolina per oborr me ngjyra te ndryshme
  Materiale ndertimi

  separe tavolina per oborr me ngjyra te ndryshme

  punojm tavolina separe me modele e ngjyra te ndryshme me kalitet te lart 044945648

  Prizren 5 shtator 08:49
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Komplet seti i Maqinave
  Makina dhe vegla

  Komplet seti i Maqinave

  Komplet seti i Maqinave per perpunimin e Drurit

  Prizren 4 shtator 22:39
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Zorra G 4 Sillosit
  Materiale ndertimi

  Zorra G 4 Sillosit

  Shiten Zorrat per Sillosa jan te ardhur nga uvicrra bajn per maqina G 4 G 5 e gjith maqinava qa

  Prizren 4 shtator 21:21
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  SHITET TAVOLINA E DRURIT ME 6 KARRIKA
  Mobilje

  SHITET TAVOLINA E DRURIT ME 6 KARRIKA

  Shitet tavolina e madhe e drurit se bashku me 6 karrika. Tavolina eshte e madhe, punim druri i bere

  Prizren 4 shtator 16:32
  90 €
 • 2 foto
  URGJENT shiten mobilje
  Mobilje

  URGJENT shiten mobilje

  Shiten urgjent mobilje jan gati te rreja Arsyja shitjes jam tu e ndreq shpijen skam ku me lon

  Prizren 4 shtator 16:20
  120 €
 • 1 foto
  Shes 2 frigorifera (frigorifer vitrin dhe ftohes )
  Teknik dhe paisje

  Shes 2 frigorifera (frigorifer vitrin dhe ftohes )

  Shes 2 frigorifera te cilet jan ne gjendje shume te rregullt , me servis te kryer , qmimi sipas marr

  Prizren 4 shtator 16:00
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Tharese e ajrit per kompresor
  Makina dhe vegla

  Tharese e ajrit per kompresor

  Tharese e ajrit per kompresor 1200 litra ne minute dhe 1600 litra,te rreja me filtera ne hyrje te th

  Prizren 4 shtator 11:30
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet shitet
  Mobilje

  Shitet shitet

  Shitet tavolina me 6 karrige eshte pothuajse e re shum e ruajtur pa asnje grithe..shitet per arsye z

  Prizren 4 shtator 11:10
  100 €
 • 1 foto
  Shporet me dru per nxemje qendrore
  Teknik dhe paisje

  Shporet me dru per nxemje qendrore

  Shitet shporeti per nxemje qendrore me dru prodhim Kroat, shporeti esht ne gjendje shumë te mirë, me

  Prizren 4 shtator 09:30
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Makita me 2 Batteri Ne gjendje prefekte 150 euro
  Makina dhe vegla

  Makita me 2 Batteri Ne gjendje prefekte 150 euro

  Shes Makiten me 2 bataria Plus Mbushsin 150 euro Ne gjendje prefekte

  Prizren 4 shtator 00:59
  150 €
 • 12 foto
  Punojm: Tavolina Karrika dhe Separe
  Mobilje

  Punojm: Tavolina Karrika dhe Separe

  Punojm tavolina karrika dhe separe ngjyra dhe dimenzioni sipas deshires Tel:+383-44-857-313

  Prizren 3 shtator 18:16
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  PRODHOJM:Tavolina,Karriga dhe Separe
  Mobilje

  PRODHOJM:Tavolina,Karriga dhe Separe

  Prodhojm tavolina karriga dhe separe nga druri te gjitha keto me kualitet te lart dhe qmime te volin

  Prizren 3 shtator 18:15
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  PRODHOJM TAVOLINA KARRIGE DHE SEPARE
  Mobilje

  PRODHOJM TAVOLINA KARRIGE DHE SEPARE

  PRODHOJM TAVOLINA KARRIGE DHE SEPARE ME DIMENZJONE TE NDRYSHME NGJYRA SIPAS POROSIS DHE TRANSPORT GR

  Prizren 3 shtator 18:11
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Komod
  Mobilje

  Komod

  Komod

  Prizren 3 shtator 15:30
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  dyer te hymjes
  Materiale ndertimi

  dyer te hymjes

  shiten dyrt e hymjes e drunit 140x210 plastikes 210x200(230x200) 044137454

  Prizren 3 shtator 08:54
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shtylla 3.6 m
  Makina dhe vegla

  Shtylla 3.6 m

  Shiten shtyllat 3.6 m italiane

  Prizren 2 shtator 22:39
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shporet per nxemje qendrore me dru!
  Teknik dhe paisje

  Shporet per nxemje qendrore me dru!

  Shitet shporeti per nxemje qendrore me dru prodhim Kroat, shporeti esht ne gjendje shumë te mirë, me

  Prizren 2 shtator 21:09
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  2 KAUCA ME PUNIM
  Mobilje

  2 KAUCA ME PUNIM

  Dy kauca ne gjendje te mir pa defekte me dokorime drurit shiten ne Ortakoll me cmim te volitshem120

  Prizren 2 shtator 20:57
  120 €
 • 2 foto
  HILTI SF 6 -A22
  Makina dhe vegla

  HILTI SF 6 -A22

  i perdorun ne gjendje shum te mir esht me 2 bateri 22 volt 5.2 ahmpera dhe me adapter dhe kofer

  Prizren 2 shtator 14:30
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Hilti set
  Makina dhe vegla

  Hilti set

  Hilti akkuburmaschin SF 6-A22 volt 5.2 ahmera esht me 2 bateri dhe mbushes ne kofer i perdorem Seti

  Prizren 2 shtator 14:30
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  friz dhe frigorifer zanker
  Teknik dhe paisje

  friz dhe frigorifer zanker

  friz dhe frigorifer ne gjendje shum te mir i perdorun pres bleres serioz

  Prizren 2 shtator 14:30
  80 €
 • 3 foto
  Shes Regallin komplet
  Mobilje

  Shes Regallin komplet

  Shes regallin nga druri komplet .. Mund te kontaktoni edhe ne viber : + 383 45 850 489

  Prizren 2 shtator 07:55
  150 €
 • 0 foto
  Shitet inventari
  Mobilje

  Shitet inventari

  Shitet pasqyrja per frizere ne prizren . Per me shum informata na kontaktoni ne numrin 044 589 661

  Prizren 1 shtator 23:03
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shes uleset
  Mobilje

  Shes uleset

  Shes ulëset Jan te perdorura Jan me skaj NukJan te demtuara

  Prizren 1 shtator 21:13
  50 €
 • 0 foto
  Kompresor industrial 7.5 kw
  Makina dhe vegla

  Kompresor industrial 7.5 kw

  Kompresor industrial ne gjendje pune atllas copco 7.5 kw

  Prizren 1 shtator 15:39
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  studio per muzik
  Teknik dhe paisje

  studio per muzik

  Shitet studio per muzik me CD,radio kaset dhe gramofon,firma sharp

  Prizren 1 shtator 12:51
  50 €
 • 2 foto
  Frigo per embeltore
  Teknik dhe paisje

  Frigo per embeltore

  Shitet frigoriferi per embeltore, Frigo eshte me ftohje te leht nuk i than emblesirat , mban tempera

  Prizren 1 shtator 11:31
  300 €
 • 9 foto
  Knauf Dekor BESI \"Punime me Knauf -Ngjyrosje etj.
  Materiale ndertimi

  Knauf Dekor BESI \"Punime me Knauf -Ngjyrosje etj.

  Knauf Dekor \"BESI\" -Punime me Knauf -Ngjyrosje -Dekorime nga Gipsi dhe Stiropori -Fasada -Sallo

  Prizren 31 gusht 23:41
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Pompa  Shesi boj edhe ndrrim
  Makina dhe vegla

  Pompa Shesi boj edhe ndrrim

  Shesi poj edhe ndrrim

  Prizren 31 gusht 21:21
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Dhoma gjumi porosit online ne viber +38344152077
  Mobilje

  Dhoma gjumi porosit online ne viber +38344152077

  Dhoma gjumi me dyshek ortopedik transporti ne Kosove dhe Zvicer porosit online ne viber +38344152077

  Prizren 31 gusht 20:08
  950 €
 • 0 foto
  Shitet hilti Hamer dhe aku
  Makina dhe vegla

  Shitet hilti Hamer dhe aku

  Shitet hilti Hammer dhe aku me adapter

  Prizren 31 gusht 14:13
  Me Marrveshje