FRIGORIFER BANAK USHQIMOR

Çmimi: Me Marrveshje
FRIGORIFER BANAK USHQIMOR

Detajet

Postuar
1 prill 02:49
Kategoria
Biznes & Punësime > Makineri dhe inventare
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Durrësit > Durrës

Përshkrimi

Shesim banak frigoriferik të përdorur të madhësive të ndryshme. Të gjithë italianë . Me garanci.


Shpallje te ngjashme