Produktor Akulli

Çmimi: 250 €
Produktor Akulli

Detajet

Postuar
21 mars 15:53
Kategoria
Biznes & Punësime > Makineri dhe inventare
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Durrësit > Durrës

Përshkrimi

Shitet produktor Akulli ne gjendje perfektë 24 kg


Shpallje te ngjashme