furre pice

Çmimi: Me Marrveshje
furre pice

Detajet

Postuar
5 janar 17:53
Kategoria
Biznes & Punësime > Makineri dhe inventare
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Durrësit > Durrës

Përshkrimi

furre pice kapaciteti 8 pica me korent trefazor ne gjendje shum te Mir Pune.


Shpallje te ngjashme