Shes Makinen e furnirit

Çmimi: 700 €
Shes Makinen e furnirit

Detajet

Postuar
17 tetor 23:04
Kategoria
Shtepi & Familje > Makina dhe vegla
Vendi
Kosovë > Rajoni i Ferizajit > Ferizaj

Përshkrimi

shes makinen e furnirit trakes se thjesht jo abs e ngjet perfekt per me shum kontakto ne 044 222 451 /049 494 030 ose viber +37744 799 989


Shpallje te ngjashme