Shes komplet akuhat 200

Çmimi: 200 €
Shes komplet akuhat 200

Detajet

Postuar
17 tetor 23:04
Kategoria
Shtepi & Familje > Makina dhe vegla
Vendi
Kosovë > Rajoni i Ferizajit > Ferizaj

Përshkrimi

Shiten komplet e sarita qosh esht e re pa perdor edhe tjerat pumojn edhe sharra me bateri


Shpallje te ngjashme