Shiten teshat

Çmimi: 250 €
Shiten teshat

Detajet

Postuar
23 shtator 2020 11:23
Kategoria
Automjete > Pjese per Motore dhe Motoqikleta
Vendi
Kosovë > Rajoni i Ferizajit > Ferizaj

Përshkrimi

Shiten teshat komplet me qizme Dainese nr 58


Shpallje te ngjashme