Skurter

Çmimi: 400 €
Skurter

Detajet

Postuar
6 shtator 2021 17:40
Kategoria
Automjete > Pjese per Motore dhe Motoqikleta
Vendi
Kosovë > Rajoni i Ferizajit > Ferizaj

Përshkrimi

Skuter per njerz qe kan problem sun hecin po edhe per invalid i perdorin kam lloje te ndryshme po edhe qmimet ndryshojn te gjith jan ne gjendje te mir pune po pate interesim telefono flm