Frigorifer

Çmimi: 45 €
Frigorifer

Detajet

Postuar
15 mars 02:37
Kategoria
Shtepi & Familje > Teknik dhe paisje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Ferizajit > Ferizaj

Përshkrimi

Frigorifer ne gjendje te rregullt


Shpallje te ngjashme