Shes 2 kamina super qmim

Çmimi: 230 €
Shes 2 kamina super qmim

Detajet

Postuar
20 tetor 15:26
Kategoria
Shtepi & Familje > Teknik dhe paisje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Ferizajit > Ferizaj

Përshkrimi

Shes dy kaminat si ne foto njera eshte me furre qmimi per dyjat 230€. Ndaras nuk shiten


Shpallje te ngjashme