Shporet me plin

Çmimi: 115 €
Shporet me plin

Detajet

Postuar
20 tetor 17:26
Kategoria
Shtepi & Familje > Teknik dhe paisje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Ferizajit > Ferizaj

Përshkrimi

Shitet shporeti me plin gjendje te mir i perdorur 1 vjet


Shpallje te ngjashme