Goma të reja 175/65/14

Çmimi: 120 €

Detajet

Postuar
16 prill 16:20
Kategoria
Automjete > Autopjese dhe paisje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Gjilanit > Gjilan

Përshkrimi

Gomat jan te reja