Tupangjit

Çmimi: Me Marrveshje
Tupangjit

Detajet

Postuar
16 mars 20:49
Kategoria
Sport & Rekreacion > Instrumente muzikore dhe paisje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Lipjan

Përshkrimi

Bejme muzike me tupana dhe surle ne dasma syneti ahenge te ndryshme dy tupana dhe dy surle qmimi sipas marrveshjes per me shum tel:044931847-044845841


Shpallje te ngjashme