Car Mount Mobile Phone Holder Magnetic Universal

Çmimi: 4 €
Car Mount Mobile Phone Holder Magnetic Universal

Detajet

Postuar
30 mars 18:03
Kategoria
Automjete > Autopjese dhe paisje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë

Përshkrimi

Car Mount Mobile Phone Holder Magnetic For Cell Phone Holder Universal

Car air vent holder
Universal
Magnetic

android , xiaomi apple, samsung
iPhone, or iPod model. iPhone X, 8, 7,6 ,5,

Per me shume: +38346181215


Shpallje te ngjashme