Fellne 17 Inch

Çmimi: 399 €
Fellne 17 Inch

Detajet

Postuar
31 mars 18:38
Kategoria
Automjete > Autopjese dhe paisje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë

Përshkrimi

Shiten fellnet 17.Inch komplet me Goma të verës për Mercedes E klas dhe C klas


Shpallje te ngjashme