Fluturime Düsseldorf - Prishtinë me Çmimet me te lira!
Rezervo tani!

Fellne orgjinale per Bmw x5 x6

Çmimi: 420 €
Fellne orgjinale per Bmw x5 x6

Detajet

Postuar
1 qershor 19:53
Kategoria
Automjete > Autopjese dhe paisje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë

Përshkrimi

Fellne orgjinale per Bmw x5 x6
Goma continental 255/55/18
Qmimi 420euro. Mundesi ndrrimi
📞045/655/020. Prishtinë


Shpallje te ngjashme