Shes turbin per renault 1.9 dci 2006-2010

Çmimi: Me Marrveshje
Shes turbin per renault 1.9 dci 2006-2010

Detajet

Postuar
27 qershor 13:56
Kategoria
Automjete > Autopjese dhe paisje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë

Përshkrimi

Shes turbin per renault 1.9 dci 2006-2010
Turbina osht sikur e re
E ka sistemin e ftofjes me uj t integrum
Tel 044182474
Viber+38344182474


Shpallje te ngjashme