Belg belinso

Çmimi: Me Marrveshje

Detajet

Postuar
4 shkurt 22:18
Kategoria
Sport & Rekreacion > Kafshe shtepiake
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë

Përshkrimi

Shes mashkullin dhe femren melinos qmimin e kan 500 ero pres blers serjoz viber +38345966466


Shpallje te ngjashme