Shes Qenin Haski Siberian

Çmimi: 150 €
Shes Qenin Haski Siberian

Detajet

Postuar
14 korrik 21:14
Kategoria
Sport & Rekreacion > Kafshe shtepiake
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë

Përshkrimi

Urgjent shes qenin Haski, 5 muajsh, mashkull, i vaksinuar me rregull dhe me pasaport.


Shpallje te ngjashme