Shes boksa për pula dhe zoj si dhe me porosi

Çmimi: Me Marrveshje
Shes boksa për pula dhe zoj si dhe me porosi

Detajet

Postuar
6 shkurt 08:18
Kategoria
Sport & Rekreacion > Kafshe shtepiake
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë

Përshkrimi

Shes boksa për pula dhe zoj si dhe me porosi te mir
Kunder polizav dhe të përdorur nga meraklit e shpeztaris


Shpallje te ngjashme