Punojm me bagera dhe mini bager

Çmimi: Me Marrveshje
Punojm me bagera dhe mini bager

Detajet

Postuar
10 qershor 22:13
Kategoria
Automjete > Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë

Përshkrimi

Punojm me bagera skip mini bager dhe transport


Shpallje te ngjashme