?Golf 2 Dizell 1.6 Fabrikisht RKS 2 Muj?

Çmimi: 750 €
?Golf 2 Dizell 1.6 Fabrikisht RKS 2 Muj?

Detajet

Postuar
10 mars 17:06
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë

Përshkrimi

049 293 932 +383 Golf 2 Dizell 1.6, ni pronar 8 vite, Motor te mir, Dhez mir, Hec mir, Dy Goma te reja, Bateri te re, Muzik Cd, Branika te gjan, 5 Shpejtsi, Mbyllet me qels, Nxemje te mir tknaq, Hipotek nuk osht, perkthimi kur te doni ju, Podin dhe Koshat Fabrikisht, i rujtun jasht dhe brenda, trapa vozitje tip top, Vetur Familjare, me ndrrim ka tjeter qmim


Shpallje te ngjashme