Golf 6 /1.6 Bluemotion/2012/I sapodoganuar????

Çmimi: 8.100 €
Golf 6 /1.6 Bluemotion/2012/I sapodoganuar????

Detajet

Postuar
4 mars 10:36
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë

Përshkrimi

Vw Golf 6 ne gjendje te rregullt.
Motorri 1.6 TD-I te kuqe bluemotion 77kw-105HP
189xxx km te garantuara me liber servis .
Vetura ka te ndrruar rryp dhembzor e servisuar komplet .
Posedon autohold,tempomat,4x gjamat me rrym,senzora para dhe mbrapa,senzora shiu etj.
Dokumentacion i rregullt .
Per me shum info :044-773/673 dhe viber.


Shpallje te ngjashme