Golf 7 1.6 TDI AUTOMATIK 2014

Çmimi: 12.800 €
Golf 7 1.6 TDI AUTOMATIK 2014

Detajet

Postuar
29 mars 17:36
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë

Përshkrimi

Tel: +38345692692, 049162022
VW Golf 7
1.6 TDI
110 PS
7 shpejtesi automatik
Viti i prodhimit 2014
Kilometra : 176000
Dizel
Dyert 5
Pulla Ne timon
Karrika recaro
Senzor shiu
Tempomat
Navigacion
Auto Hold
AUX/CD/USB/Bluetooth
Klime 2 zonale
Gjamat e pasem te nxire fabrikisht
Ulese multi funksionale
Dritat auto day/night
Leda mbrapa
Hallogenka
Drita ne kthesa
Pasqyre me rrym dhe nxemje
Shpenzimet 5.5-6.0l/100km
Dy qelesa me centrall fabrikisht
Liber servisit
Servisin Komplet
Vetura te gjitha serviset i ka te kryera,dhe nuk ka nevoje per asnje investim.
Vetura eshte e importuar nga Franca
I garantuar per kilometra dhe aksident


Shpallje te ngjashme