MERCEDES-BENZ E 320 EVO AUTOMATIK

Çmimi: 9.200 €
MERCEDES-BENZ E 320 EVO AUTOMATIK

Detajet

Postuar
5 mars 20:47
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë

Përshkrimi

MERCEDES-BENZ. E 320 CDI EVO
AUTOMATIK
AVANTGARD
VITI 2007
REXHISTRIM 5MUAJ
KLIMATRONIK
NAVI
TEMPOMAT
KOMANDA TIMON
CENZOR SHIU
CENZORA PARKINGU PARA DHE MBRAPA
PASQYRET ELEKTRIKE
XHAMAT ELEKTRONIK
DY QELA
KM299851
+38344247605
044444714


Shpallje te ngjashme