Shitet Touran 2012 dsg 2.0 bluemotion

Çmimi: 12.000 €
Shitet Touran 2012 dsg 2.0 bluemotion

Detajet

Postuar
21 mars 18:38
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë

Përshkrimi

Shitet: Tourani 2012 dsg 2.0 bluemotion me 7 ulse material lekur pullat ne timon 156 mi km osht ne gjendje perfekte me goma te veres dhe fellne

Per me shume info kontakto ne numrat edhe ne viber: 044755722 dhe 045893317


Shpallje te ngjashme