VW TIGUAN 2.0TDI 4 MOTION DSG AUTOMATIK - 2008

Çmimi: 10.200 €
VW TIGUAN 2.0TDI 4 MOTION DSG AUTOMATIK - 2008

Detajet

Postuar
12 mars 10:36
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë

Përshkrimi

VW TIGUAN 2.0TDI 4 MOTION

AUTOMATIK TIPTRONIK DSG

VITI I PRODHIMIT : 2008

I REGJISTRUAR RKS DERI NE NENTOR 2020

NE GJENDJE SHUM TE MIRE TEKNIKE
DRITA ME LLUP
AUTO HOLD
OFFROAD
SENZOR PARKIMI PARA MBRAPA
GOMA TE DIMRIT DHE TE VERES
XENON BI XENON(ROBOTIC)
FELLNE
DRITA TE MJEGULLES
KLIMATRONIK
ULSE ME NXEMJE
PASQYRE QE PALOHEN
TEMPOMAT
BORD KOMPJUTER
RADIO 6 CD AUX BLUETOOTH
TIMON SERVO
ABS
AIR BAG
4 GJAMA ELEKTRONIK
PASQYRE ELEKTRONIKE
MBYLLJE QENDRORE

QMIMI : 10200 EURO

TEL : 045 593 543/045 551 371

VIBER: +383 45 551 371


Shpallje te ngjashme