Passat 1.9 Tdii tkuqe 4X4Viti Prodhimit 2002

Çmimi: 3.400 €
Passat 1.9  Tdii tkuqe 4X4Viti Prodhimit 2002

Detajet

Postuar
30 janar 18:25
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Targa
Kosovare
Marshi
Manual
Lloji
VW Volkswagen
Modeli
Passat
Viti i prodhimit
2000
Karburanti
Dizel / Naftë
Kilometrazha
0 - 4 999

Përshkrimi

Passat 1.9 Tdii tkuqe 4X4Viti Prodhimit 2002

Shitet Passat 1.9Tdii kuqe 4X4Viti 2002
ne gjendje shum tmir Vetura
Posedon
Rks 11Muj
Klim,abs
Mbyllje qendore
Gjamat me Rrym
Shanzher 7Cd
Liber servisi Me servis tesapo kryer
kuk terheqse
Ulset Iikur dhe me nxemje
4Goma treja Sava
6Shpejtsi

Kontakt 046 110 097
Mesengjer


Shpallje te ngjashme