Shes gollf 2

Çmimi: 1 €
Shes gollf 2

Detajet

Postuar
31 mars 23:57
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Targa
Kosovare
Marshi
Manual
Lloji
VW Volkswagen
Modeli
Golf
Viti i prodhimit
1988
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
0 - 4 999

Përshkrimi

Shes gollf 2 1.6 turbo dizell ne gjendje shum te mir i rujten si mbrenda ashtu dhe jashte per me shum info viber +38346166929 045 608 949


Shpallje te ngjashme