Shitet vetura urgjent

Çmimi: 1.350 €

Detajet

Postuar
31 mars 18:14
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Targa
Kosovare
Marshi
Manual
Lloji
VW Volkswagen
Modeli
Golf
Viti i prodhimit
1986
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
20 000 - 24 999

Përshkrimi

Shitet vetura golf 2 vetura osht ne gjndje te mir dhe e paqt si mrena edhe jasht regjistrim deri ne muajin e 8 per ma shum ne vaiber +38344454029


Shpallje te ngjashme